Karlstad Stadslopp 10 km

För Er som betalat på plusgiro kan det ta några arbetsdagar innan Ni är med i listan

Klicka på rubrikerna för att sortera om listorna

StartnummerNamnKlassTillhörighetStartgrupp
12Lindgren, IngridKSHälsokompanietRöd
13Bohlin, GustafM-35KilGul
14Johansson, HansM-60KilGrön
15Zwedberg Johansson, NiclasMSkarlstadRöd
16Lindgren, NoraKSTorsbyRöd
17Jönsson, SofieKSTorsbyRöd
18Knutsson, ErikMSTeam AskåsBlå
19Heidevik, StefanM-40LillkyrkaRöd
20Norell, PärM-55Västra ÄmtervikBlå
21Hagberg, AnnikaK-45Västra ÄmtervikBlå
22Ekberg, AxelMSSkattkärrBlå
23Norell, DanM-40Västra ÄmtervikBlå
24NORD, PeterM-55IFK MunkforsGrön
25Magnusson, HannaKSKarlstadVit
26Bull, DanielMSHöviksnäsVit
27Andersson, AlmaKSKarlstadVit
28Björklund, HampusMSKarlstadVit
29Hertzberg, RobinM-35KarlskogaRöd
30Malm, PeterM-35KarlskogaRöd
31Björkman, RogerM-35KarlstadGul
32Granqvist, MikaelMSHAMMARÖRöd
33Granqvist, JohannaKSHammaröRöd
34Stromski, NicoleKSBrunskogRöd
35Johansson, FredrikMSBrunskogBlå
36Welenstrand Hindenäs, KarinK-35HammaröRöd
37Larsson, LindaK-40KarlstadGrön
38Ottosson, EmmaK-35KarlstadBlå
39Johansen, GryMSKarlstadGrön
40Benikander, KajsaK-40EskilstunaVit
41Höglund, AnnaK-40KarlstadRöd
42Talsi, OskarMSArvikaGrön
43Häller, DanielMSTeam AskåsGul
44Reinhartsen, StianMSOsloRöd
45Stoltenberg, Ole KristianMSMJØNDALENGrön
46Myklebust, PaulM-40Reinhartsen Media ASVit
47Reinhartsen, NicolayMSReinhartsen Media ASVit
48Samnøy, LouiseKSMjøndalenGrön
49Bäckström, JakobMSKarlstafGrön
50Henrichson, MagnusM-45Hallersruds AtletklubbBlå
51Erlingsson, SaraKSHammaröRöd
52Erlingsson, LovisaKSHammaröRöd
53Lungström, JonasM-35MunkforsVit
54Nilsson, MichaelM-45MunkforsRöd
55Jansson, WilliamMSMunkforsBlå
56Nilsson, ErikaK-40MunkforsRöd
57Nilsson, ChristinaK-45RansäterRöd
58Sköld, ClaesM-35SunnemoRöd
59Molander, Lars-GunnarMSRUNACADEMY IFRöd
60LARSSON, WILMAKSRansäterRöd
61Olsson, IsabellKSKarlstadRöd
62Arnemar, AnnaK-35KarlstadRöd
63Rosell, HannaK-40FarstaRöd
64borgström, wictorM-35osloGrön
65ivarsen, peterM-40Pipestilken spurt klubbVit
66Gjelland, BjarneM-40hvervenbukta-polarbearsGrön
67Håfström, AndreasM-45KarlstadBlå
68Hammar, RickardM-35KvicksundRöd
69Ström, TobiasMSKilRöd
70Engström, WilliamMSKilRöd
71Olsson, EmilMSKilRöd
72Hultman, RobinMSKarlstadVit
73Eriksson, AndersM-35KarlstadVit
74Jonsson, christinaK-50Malung Sälen DisplayVit
75Samuelsson, JonasM-50SISU ForshagaGul
76Olsson, UlrikaK-45Eidskog AktivBlå
77Ling, EricaK-35KarlstadBlå
78Enhol, MartinMSSveaskogs IFBlå
79Skogström, HannaKSKarlstad karateföreningOrange
80Smedberg, WilliamMSKarlstadRöd
81Lindell, RickardMSKarlstadBlå
82Andersson, Rose-MarieK-55TösseRöd
83Hjalmarsson, PetterM-40SkövdeGul
84Heimdal, StephanieKSKarlstadRöd
85Claesson, CarolineK-35KARLSTADRöd
86Lindow, ErikMSTeam AskåsBlå
87Benharaoua, LiesMSKarlstadVit
88Wahlén, OskarM-40Holtab group ABBlå
89Damberg, JohanM-40StockholmBlå
90Ekstrand, SimonM-40Kristinehamn MultisportGrön
91Bergenfur, HannesMSChelsea Supporters SwedenBlå
92Nilsson, OscarMSKarlstadVit
93Nilsson, MagnusM-50MRC KarlstadRöd
94Eliasson, MiloMSKarlstadVit
95Jornevald, EmilM-40Oppegård, NorgeVit
96Arnell, IzabelKSÖrebroVit
97Bååt, AmandaKSKarlstadVit
98Arnell, BeatriceKSLinköpingVit
99Bernäng, CarlMSKarlstadBlå
100Gunnarsson, AnnaK-35KarlstadBlå
101Sjöberg, MariK-50Åmåls OKBlå
102Ringom, EspenM-45Team NyeRekkehusetGul
103Gudem, HildeK-40Team NyeRekkehusetOrange
104Brårmo, SiljeKSTöcksforsBlå
105Ardell, MattiasM-35KarlstadVit
106Andersson, ÅsaKSEskilstunaVit
107Akre Bruns, IdaKSKARLSTADVit
108Malm Frelin, NellieKSKarlstadBlå
109Jacobson, PerM-45TäbyBlå
110Lindberg, NiclasM-45Upplands VäsbyBlå
111Jansson, JörgenM-45ÄlgarnaBlå
112Emilsson, PärM-45HagforsVit
113Nilsson, MariaK-40SunneRöd
114Hallberg, KerstinK-55SollentunaGrön
115Skog, UlfM-40LesjöforsGrön
116Edvardsson, MalinMSMalungSälen DisplayVit
117Andersson, AndersM-65MunkforsRöd
118Bjuresäter, AnnikaK-50KarlstadVit
119Andersson, MartinaKSÅmålBlå
120Mellberg, KristofferMSÅmålGrön
121Sjöberg, MatsM-50ÅmålBlå
122Sjöberg, JonathanMSÅmålBlå
123Olsson, MattiasMSKarlskogaBlå
124Skytte, VibekeKSForshagaBlå
125Kuljunlahti, LouiseK-35KristinehamnRöd
126Helander, FredrikM-45KristinehamnGrön
127davidsson, peterM-55FilipstadVit
128Davidsson, MarcusMSFilipstadVit
129Davidsson, EvaK-55FilipstadVit
130Bäck, LasseM-45Crossfit FleaBoxBlå
131Flodén, MalinM-40Crossfit FleaboxVit
132Trapp, KlausM-40HeggedalBlå
133Wallman Alster, LenaK-65TjejtanternaBlå
134Egnell, KrilleM-40Enhörna IFGrön
135Romlin, AntonMSHammaröVit
136Romlin, LinaKSHammaröVit
137Enberg, JennyK-45KarlstadRöd
138Jørgensen, MadsM-40Oppegård KenyansGul
139Björn, TobiasMSLinköpingBlå
140Dizdar Dedorson, EnidaKSÖrebroBlå
141Lauritsen, HelenaK-35Ambulansen KarlstadGrön
142Kliland, KevinM-55MossBlå
143Nilsson, SebastianMSTeam AskåsBlå
144Gustawsson, NiclasMSTeam AskåsRöd
145Hansson, ChristianMSTeam AskåsVit
146Holmkvist, ViktorMSTeam AskåsBlå
147Askås, JonasMSTeam AskåsGrön
148Woldrich, MagnusMSTeam AskåsBlå
149Rundqvist, SimonMSTeam AskåsBlå
150Carlsson, IngridKSKarlstadVit
151Janäng Smideborn, AdamM-35KarlstadGrön
152Stensson, MalinKSCrossfit FleaBoxVit
153Carlsson, NiclasM-45Crossfit Fleabox KristinehamnVit
154Garpedal, PeterM-50Crossfit FleaBoxVit
155Eskebrink, JohannaKSCrossfit FleaBoxRöd
156Dröschmeister, KarinK-35Crossfit FleaBoxRöd
157Ahlin, KarlM-35Crossfit FleaBoxBlå
158Skoglund, JosefineKSCrossfit FleaBoxRöd
159Samuelsson, AngelaK-40Hälsohuset IlandaBlå
160Bönqvist, SangridKSKarlstadVit
161Ström, KristofferMSKilRöd
162caspersson, nilsMSGöteborgBlå
163Löfgren, LinusMSKarlstadRöd
164Gunnarsson, JonnaKSKarlstadGrön
165Nilsson, NicklasM-45DegerforsRöd
166Jansson, MalinK-35KarlstadRöd
167Örte, JanM-55UppsalaRöd
168Schwenk, RobinMSCrossfit FleaBoxRöd
169Kraft, AndersMSHägerstenRöd
170Svensson, HenrikMSTeam LinkisBlå
171Forzelius, HenrikMSTeam LinkisBlå
172Lindgren, AndersMSTeam LinkisBlå
173Svaton, Carl-JohanMSTeam LinkisBlå
174Mark, JohanMSTeam LinkisBlå
175Jontén, DanielMSTeam LinkisBlå
176Mannberg, PontusMSTeam LinkisBlå
177Lundh, PerMSTeam LinkisBlå
178Forssten, CathrinK-60SISU Forshaga SKBlå
179Forsberg, SandraKSBrommaBlå
180Appel, JesperMSKarlstadGrön
181Bertilsson, EmmelieKSÅmålRöd
182Landegren, BennyM-70HAMMARÖRöd
183Ronéus, UlfM-40KarlstadGul
184Liiv, ThomasM-65Malungs IFBlå
185Högström, MajaK-40ForshagaRöd
186Sageland, CissiKSCrossfit FleaboxBlå
187Skyvulstad, PetterM-55KARLSTADGrön
188Selmer, FilipMSKarlstadBlå
189Nyman, OskarMSOK TyrGul
190Lauritsen, JohnnyMSMolkomGrön
191Hultén, PontusMSKarlstadGrön
192Valfridsson, MartinM-50VellingeRöd
193Pettersson, LindaKSÅrjängBlå
194Pettersson, NiclasM-35ÅrjängBlå
195Carlsson, MagnusM-35KarlstadBlå
196Emilsson, BonnyM-70Lysekils skid och löpföreningBlå
197Lindqvist, RobertM-40ÖrebroRöd
198Jonsson, StefanM-40KarlstadVit
199Johansson, TheaKSKarlstadRöd
200Y, FredrikM-40Kålltorp MarathonGul
201regin öborn, davidM-35ForshagaGrön
202Pell, BengtM-65Sisu ForshagaVit
203Bivall, MärtaK-35ArvikaRöd
204Milton, ViktorMSKarlstadGrön
205Johansson, BertM-75Skyttfallets IKRöd
206Hernandez, CarlosM-45RanheimVit
207Hernandez, EricMSRanheimVit
208Hernandez, VicenteMSRanheimVit
209Nilsson, JonasM-55OSLOVit
210Backström, KennethM-65CharlottenbergRöd
211Sundell, HenrikMSPlikt och prövningsverketGrön
212Herrlin, NiclasMSPlikt och prövningsverketGrön
213Gustafsson, Per-AndersMSPlikt och prövningsverketGul
214Remmelg, DavidMSPlikt och prövningsverketBlå
215Liderfors, FeliciaKSPlikt och prövningsverketBlå
216Olsson, AndersMSPlikt och prövningsverketRöd
217Bark, PatrikMSPlikt och prövningsverketBlå
218Sennmark, SvanteMSPlikt och prövningsverketBlå
219Åhman, ElinK-35NorrtäljeBlå
220Jonsson, StevenM-60Malung Sälen DisplayBlå
221Bengtson, KentM-60KarlstadVit
222Holmgren, KristerM-55KarlstadVit
223Bergdahl, AndreasM-45KarlstadVit
224Larsson, AnnikaK-35Örebro AIKGrön
225Jansson, FredrikMSMunkforsRöd
226Brastad, Ole KristianM-55Bøler IF FriidrettGrön
227Carlsson, JohanM-35KarlstadGrön
228Eriksson, OveM-70Töcksfors IFRöd
229Lövqvist, ThomasM-50Fristad GoIFRöd
230Larsson, JonathanMSJönköpingGrön
231Billinger, MartinM-35HammaröRöd
232Brandén, Carl-MagnusMSKarlstadVit
233Forssander, CarinK-40ForshagaVit
234Lindskoog, MariaK-40KarlstadVit
235Johansson, ChristianM-35ÅrjängGrön
236Meracdo, SebastianMSKarlstadVit
237Ybrahim, ChristianMSKarlstadVit
238Bonilla, JorgeM-35KarlstadRöd
239Huldén Bergström, EvelinaKSHammaröRöd
240Huldén Bergström, KlaraKSKarlstadRöd
241Gustafsson, TonyMSAct MediebyråBlå
242Pettersson, DavidMSAct MediebyråBlå
243Bergström, JohanMSAct MediebyråBlå
244Sallmén, RichardMSAct MediebyråBlå
245Kullberg, JohanMSAct MediebyråGrön
246Tallgren, AndersMSSocialdemokraternaGrön
247Olsson, JonasM-45HammaröBlå
248Bakkerud, Ann-Marie HjelmK-70Team BakkerudRöd
249Collin, OlaM-60karlstadVit
250Pettersson, AndreasMSTösseGrön
251Andersson, KristianM-45KarlstadBlå
252Persson, TommyM-40KarlstadGrön
253Angbrant, PeterM-55SkoghallGrön
254Liiv, MagnusMSFh ProduktionBlå
255Moen Lindgren, EldarMSUlefossGrön
256Holmgård, JoelMSGrava SKGrön
257Andersson, PatricMSCrossfit FleaboxBlå
258Eriksson, LeifM-35Runacademy IFGul
259Nordqvist, TomasM-40KarlstadBlå
260Karlsson, CeciliaKSKilBlå
261Wendling, MarcusM-40KarlstadBlå
262Kaltenegger, PeterM-55SunneGul
263Airiman, MattiasM-40VålbergRöd
264Rácz, PiroskaK-50MunkforsRöd
265Gybrant, GertrudK-45KarlstadVit
266Jönsson, JonMSÖrebroGul
267Ericsson, HenrikM-50Leksands IFRöd
268Johansson, RogerM-55IK FrykenBlå
269Forsman, EmiliaK-35Team Rud HöjdenGrön
270Beckius, FredrikM-45KarlstadBlå
271Kling, RonnieM-60Fågelns vännerBlå
272Söderberg, ThereseKSKarlstadRöd
273Trippestad, TommyM-50HaslumVit
274Evermark, KentM-45KarlstadRöd
275Hallquist, ClaesM-55I2 IF KarlstadBlå
276Ericsson, PontusMSKPMGGul
277Lilja, TobiasMSKPMGGrön
278Persson, MarcusMSKPMGGul
279Andersson, JosefinKSKPMGBlå
280Nordqvist, NilsMSKPMGGrön
281Ylipuranen Nisser, AnnaKSKPMGBlå
282Lind, MikaelMSKPMGGrön
283Kareliusson, UlfMSKarlstadVit
284Lindberg, AndersMSKarlstadVit
285Olsson, SvanteM-65KarlstadRöd
286Bergkvist, SigurdM-45Magnor ULGul
287Delvert, JohannaKSCurrere NobiscumRöd
288Svensson, KatherineKSCurrere NobiscumRöd
289Ivansson, BirgittaKSCurrere NobiscumRöd
290Holm, PatrikMSCurrere NobiscumRöd
291Preece, Anna-SofiaKSCurrere NobiscumBlå
292Jernbro, CarolinaKSCurrere NobiscumBlå
293Hassler, SvenMSCurrere NobiscumBlå
294Karlsson, JakobMSKarlstadBlå
295Dahlén, WilliamMSKarlstadRöd
296Belmén, AlbinMSKarlstadGul
297Sandbu, Carl-JohanMSKarlstadGrön
298Engström, JohannaK-35KristinehamnVit
299Engström, AndreasM-35KristinehamnVit
300Balderud, EmmaKS-Röd
301Falk, RobertMSMunkforsBlå
302Ledin, StefanMSÄlgå SKGrön
303Kvick, PatrikM-55DegerforsRöd
304Kullberg, JosefMSKarlstadBlå
305Broo, JohanM-40KarlstadGrön
306Winqvist, BoM-60OK DjerfRöd
307Johnsen, EmilMSKarlstadVit
308Weiszhaupt, AlexanderM-45MRC KarlstadBlå
309Balderud, RolfM-70De trognaRöd
310Ronge, Pär-EricM-50Romerike Runners TeamGrön
311Berdén, AndreasMSKarlstadRöd
312Engwall, SaraK-40TullingeBlå
313Farkas, JohanM-45Crossfit FleaboxGrön
314Roman, RickardM-40KarlstadGul
315Karlsson, AnnaKSKarlstadRöd
316Johansson, GlennM-35KarlstadBlå
317Gulbrandsen, TerjeM-50BDO InnlandetOrange
318Okbit Gebreyesus, YohanesMSVäseVit
319Gebrehannis, GrmayMSVäseVit
320Bernhardsson, EivorK-75SkoghallVit
321Nilsson, ErikMSKarlstadBlå
322Svedlund, ViktorMSKarlstadRöd
323Bäcklund, MariaK-45SunneVit
324Ekberg, LindaK-50ActicBlå
325Ernevi, LisaK-50ÅmotforsBlå
326Nilsson, SusanneK-55Team UltraswedenBlå
327Berndtson, JohanMSKöla AIKGrön
328Skoglund, UllaKSEkshäradVit
329Jönsson, BengtMSEkshäradRöd
330Bang, Ole AleksanderMSWermland OperaBlå
331Karlsson, KennyMSTeam Bygg & Inredning ServiceGrön
332Karlsson, TimmyMSTeam Bygg & Inredning ServiceBlå
333Boström, TommyMSTeam Bygg & Inredning ServiceGrön
334Lind, KarinKSTeam Bygg & Inredning ServiceRöd
335Lind, AnetteKSTeam Bygg & Inredning ServiceRöd
336Sommarbo, DanMSTeam Bygg & Inredning ServiceRöd
337Björn, TomasMSAktiv IT Partner NordicGul
338Ekström, EmilMSAktiv IT Partner NordicGul
339Isaksson, AndreasMSAktiv IT Partner NordicGrön
340Wickström, FredrikMSAktiv IT Partner NordicVit
341Ohlsson Gombrii, MathiasMSAktiv IT Partner NordicVit
342Pfeiffer, MichaelaKSMoelven WoodVit
343Berg, DanielMSMoelven WoodVit
344Bäckström, LucasMSMoelven WoodVit
345Carlsson, KristofferMSMoelven WoodBlå
346Hjalmarsson, DanielMSTetra Pak KFVit
347Brosveden, SimonMSTetra Pak KFVit
348Tangen, AnnaKSCharlottenbergVit
349Stålarm, JohanMSByggdialogGul
350Michanek, ThomasM-55LinköpingBlå
351Gybrant, AgnesKSKarlstadVit
352enblom, christerK-55KarlstadBlå
353Johansson, MonicaK-50DettaKanBliDetSistaJagGörVit
354Johansson, AndersM-50DettaKanBliDetSistaJagGörVit
355Paulsson, SvenåkeM-65Lejonklösa IfBlå
356Fridlund, AnnaK-40KarlstadGrön
357VENÄLÄINEN, KARIM-60KarlstadBlå
358Emmesjö, MartinM-40KarlstadBlå
359Olofsson, PontusM-45Kristinehamns MultisportGul
360Fjällsby, JoelM-40BulldozerGrön
361Rolandsson, PontusM-50BulldozerBlå
362Argallo, PrecilaK-40KILVit
363Fändriks, TomasM-45Grytet IFBlå
364Höglund, DanielMSKarlstadGrön
365Vestlund, AntonMSKarlstadGrön
366Sjögren, SimonMSKarlstadGrön
367Kåpe, AndersM-50BulldozerBlå
368Risberg, SimonMSVästra FrölundaRöd
369Palmqvist, IngerK-65VansbroRöd
370Palmqvist, Lars-ÅkeM-60VansbroRöd
371Ahlbäck, AndersM-55VansbroRöd
372Ågren, PerM-45KarlstadBlå
373Andersson, JuliaKSÖrebroBlå
374olsson, kennethM-65STORFORSBlå
375Rustad, TerjeM-50SørumsandBlå
376Bergqvist, SimonMSUppsalaGrön
377Jensen, HansM-65RansäterVit
378Jensen, Ann_CharlotteK-55RansäterVit
379Plate, JensMSKarlstadVit
380Klockljung, LovaKSHebyBlå
381Lindwall, OskarMSGöteborgGrön
382Landström, CarlM-50CKea RunnersBlå
383Skogsmyr, AnnikaK-60KarlstadBlå
384Nordblom, BibbenKSGyttorpBlå
385Karlsson, PatrikM-50KristinehamnBlå
386Brandberg, YvonneK-60Uppsala löparklubbBlå
387B, EMSFageråsBlå
388Larsson, ReginaK-50Gillberga skRöd
389Olofsson, MarcusM-40KarlstadBlå
390Lindberg, OskarMSVarbergBlå
391Håveløkken, Hans OttoM-50GFJFGul
392Sjöström, ErikM-35MolkomGrön
393Ekeberg, NoahMSEdsvallaGrön
394Ekström, SimonM-35KarlstadRöd
395Zackariasson, JesperMSKarlstadBlå
396Bergentz, WilhelmMSHälle IFOrange
397Fitsumbrhan, SamuelMSHälle IFOrange
398Dahlberg, JohanM-45NobinaRöd
399Johansson, AndersM-40Team GC2022Blå
400Belmén, BosseM-65KarlstadRöd
401Jonsson, AndersM-35KarlstadVit
402Säfman, MartinMSKarlstadVit
403Jansson, LinaKSMunkforsBlå
404Wiklund, AndersM-35Hammarö fight clubGrön
405Lagercrantz, FredrikM-40KarlstadGrön
406Eriksson, MaritaM-45EidsvollBlå
407Högberg, AdrianMSKarlstadGrön
408Tallgren, Anne-MarieKSIF Göta KarlstadVit
409Carlsson, DanMSIF Göta KarlstadGul
410Björn, KalleM-75KristinehamnVit
411Ihlberg, SofieKSKarlstadBlå
412Lundberg, AdrianMSElms ByggnadsfirmaBlå
413Berg, ElisMSElms ByggnadsfirmaBlå
414Björn, AndreasMSElms ByggnadsfirmaBlå
415Stålhandske, ChristerMSElms ByggnadsfirmaBlå
416Elm, ErikMSElms ByggnadsfirmaBlå
417Persson, AndersMSElms ByggnadsfirmaBlå
418Burman, JohanMSAtea KarlstadGrön
419Ericsson, StefanMSAtea KarlstadBlå
420Månsson, StaffanMSAtea KarlstadBlå
421Wahrendorf, StefanMSBarillaBlå
422Jacobsson, Rolf MSBarillaBlå
423Axelsson Löfvenholm, MathiasMSThermia VärmepumparBlå
424Benicio, LuizMSThermia VärmepumparBlå
425Malmbom, JonasMSThermia VärmepumparGrön
426Olsson, ErikMSThermia VärmepumparGrön
427Mossberg, CatrinKSThermia VärmepumparRöd
428Nilsson, MarikaKSThermia VärmepumparRöd
429Nilsson , FredrikMSThermia VärmepumparBlå
430Eriksson , DanielMSThermia VärmepumparRöd
431Mårmark, PärMSThermia VärmepumparBlå
432Sundblad, AndreasMSSBAB 1Gul
433Erikson, AugustMSSBAB 1Gul
434Granängen, JohanMSSBAB 1Gul
435Bennetoft, AlexanderMSSBAB 1Grön
436Frykberg, ChristerMSSBAB 1Grön
437Lindblom, FredrikMSSBAB 1Grön
438Nilsson, GabrielMSSBAB 1Grön
439Persson, JohannesMSSBAB 1Grön
440Avebring, LinneaKSSBAB 2Grön
441Andersson, FredrikMSSBAB 2Blå
442Eklund, MartinMSSBAB 2Blå
443Montgomery, FeliciaKSSBAB 2Blå
444Aviander, JeanetteKSSBAB 2Blå
445Carlsson, MartinMSSBAB 2Blå
446Bevring, MartinaKSSBAB 2Röd
447Appel, KennethM-55ValmetGul
448Björkenbeck, JoelM-35ValmetOrange
449Eriksson, ErikM-40ValmetGrön
450Holmström, KristofferM-35ValmetBlå
451Lundberg, KristinaK-50ValmetBlå
452Souza, RafaelMSValmetBlå
453Särnmark, ErikM-40ValmetGrön
454Andersson, MarieK-45Kongsberg Maritime IFBlå
455Piscator, Marie-LouiseK-55Kongsberg Maritime IFBlå
456Rundquist, SylviaK-45Kongsberg Maritime IFGrön
457Wikberg, JennyK-40Kongsberg Maritime IFBlå
458Bühlmann, NoahMSOK TyrGul
459Cosic, PavleMSCamatecRöd
460Jalmarsson, LeifM-50KarlstadBlå
461Höök, ErikMSCamatecBlå
462Höök, LisaKSCamatecBlå
463Olsson, JohanMSCamatecRöd
464Berglund, AnnaKSCamatecRöd
465Dahlström, PierreMSConsid KarlstadRöd
466Bengtsson, MarkusMSConsid KarlstadGrön
467Farmer, AlexisMSConsid KarlstadVit
468Stöfeld, AndersMSBillerudKorsnäsBlå
469Edman, BörjeMSBillerudKorsnäsRöd
470von Sivers, Margareta KSBillerudKorsnäsBlå
471Nilsson, Ulf MSBillerudKorsnäsGrön
472Nordström, FredrikMSBillerudKorsnäsGul
473Barbier, ChristopheMSBillerudKorsnäsBlå
474Sandström, DavidMSBillerudKorsnäsRöd
475Elm, FredrikMSElmTanken Elms Mekaniska ABGrön
476Björkner, JacobMSElmTanken Elms Mekaniska ABGrön
477Mellgren, AndersMSElmTanken Elms Mekaniska ABGrön
478Sjöström, GustavMSElmTanken Elms Mekaniska ABGrön
479Bergqvist, PhilipMSElmTanken Elms Mekaniska ABGrön
480Larsson, BenjaminMSElmTanken Elms Mekaniska ABGrön
481Abrahamsson, LindaK-45KarlstadBlå
482Rundh, JessicaKSHammarö fight clubRöd
483Jönberger, LisaK-40KarlstadBlå
484Wikman, KarlMSKarlstadVit
485Svensson, TomasMSKarlstadBlå
486Olofsson, PeterM-50TietoEvryGrön
487Kaewprathum, Thodsapon-PeteMSTietoEvryVit
488Eriksson, MikaelM-40TietoEvryBlå
489Eriksson, Sten-UlrikM-55TietoEvryGrön
490Svadling, TomasM-45TietoEvryBlå
491Brännström, MattiasM-35TietoEvryGul
492Kappa, ShilpikaK-35TietoEvryVit
493Elofsson, JeanetteK-50TietoEvryVit
494Berdén, DanielMSTietoEvryBlå
495Skistad, JoachimM-55TietoEvryBlå
496Vilhelmsson, LinaKSTietoEvryRöd
497Larsson, HenrikM-50TietoEvryBlå
499Guddanti, Naga KiranM-35TietoEvryVit
500Nguyen, GiangMSTietoEvryRöd
501Rommestam, TimmyMSTietoEvryRöd
502Zetterlund, ViktorMSTietoEvryRöd
503Liao, Yu HsuanKSTietoEvryRöd
504Langered, MagnusM-45TietoEvryGrön
505Forsen, RogerM-60TietoEvryRöd
506Nordmark, MatsM-50TietoEvryGrön
507Larsson, DanielM-50TietoEvryGrön
508Nordh, PerM-50TietoEvryBlå
509Axelsson, MartinM-35TietoEvryGrön
511Svensson, SusanneKSICA Kvantum HammaröBlå
512Ivarsson, Mikael MSICA Kvantum HammaröRöd
513Sterner, SamuelMSICA Kvantum HammaröBlå
514Skoglund, JonasMSTeam WSP Karlstad lag 1Grön
515Franzén Wallberg, AndreaKSTeam WSP Karlstad lag 1Grön
516Svensson, ChristoferMSTeam WSP Karlstad lag 1Grön
517Sandberg, TobiasMSTeam WSP Karlstad lag 1Grön
518Olsson, DavidMSTeam WSP Karlstad lag 1Grön
519Bood, MathiasMSTeam WSP Karlstad lag 2Röd
520Götborg, AlbinMSTeam WSP Karlstad lag 2Gul
521Arvidsson-Nordgård, EliasMSTeam WSP Karlstad lag 2Blå
522Wiker, HenrikMSTeam WSP Karlstad lag 2Blå
523Hultsten, ErikMSTeam WSP Karlstad lag 2Grön
524Arvidsson, KristofferMSTeam WSP Karlstad lag 2Blå
525Liljebjörn, OliverMSBoxningsklubben 1925Blå
526Hedberg, ErikMSBoxningsklubben 1925Blå
527Hannad, AliMSBoxningsklubben 1925Blå
528Östensen, HaraldMSBoxningsklubben 1925Blå
529Norder, JonathanMSBoxningsklubben 1925Blå
530Alizade, AliMSBoxningsklubben 1925Blå
531Persson, SamuelMSBoxningsklubben 1925Blå
532Al-Saadi, AliMSBoxningsklubben 1925Blå
533Ismail, MohamedMSBoxningsklubben 1925Blå
534Mattsson, MadeleineKSKarlstadBlå
535Grankvist, RobertM-40MSB FFBlå
536Mårgård, EwaK-50KristinehamnVit
537Sjöberg, GunnarM-75KarlstadBlå
538Nystadius, TomasM-35Tidafors ifBlå
539Johansson, SebastianM-35Sisu ForshagaBlå
540Werling, RobinMSKarlstadBlå
541Hagstein, NiclasM-45Kristinehamn MultisportGrön
542Johansson, PerM-45Team ÖsterbergsBlå
543Mellberg, RolfM-60Sisu ForshagaGrön
544Grundö, ÖstenMSSvinbäckens LKRöd
545Ødegaard, Henry MichaelM-60Aurskog-Høland FriidrettslagGrön
546Melander, AntonMSSäröGul
547Staf, LinaKSSäröOrange
548Nordström, PhilipMSKarlstadBlå
549Hyttring, RosannaKSHammarö fightclubRöd
550Thelin, TommyM-50KarlstadRöd
551Hall, RichardMSAdvantBlå
552Krook, JoakimM-40AdvantBlå
553Jansson, IngemarM-65MälarhöjdenRöd
554Grytberg, JamieMSMolkomGrön
555Sörestam, LarsM-65KilBlå
556Sörestam, MalinKSKilBlå
557Hansbo, UlfM-45VålbergBlå
558Lindberg, GunillaK-55KristinehamnGrön
559Jörg, GustavMSOK TyrGrön
560Jarnstam, PatrikM-40I2IF TriathlonGrön
561Lindell, JanM-55I2 IF TriathlonGrön
562andersson, jan-oveM-70mariestads aifBlå
563Jonsson, Per-ErikM-60ArvikaGrön
564Vackenfeldt, RogerM-70OK KroppefjällRöd
565Nordentjell, MarieK-40Bomstad Running ClubRöd
566Nordentjell, DavidM-35Bomstad Running ClubGrön
567Sjögren, UrbanM-60Sisu ForshagaGrön
568Lagerkvist, MarcusM-35KarlstadBlå
569Lötmarker, TomasMSKarlstadBlå
570Bergqvist, AnnaK-45KungälvBlå
571Johansson, MatsM-55KilBlå
572Bergqvist, GabrielM-45KungälvBlå
573Holmberg, MariaK-50KarlstadBlå
574Schüssler, MarnixM-65SunneRöd
575Larsson, GunnarM-70KarlstadRöd
576Gustafsson, DanielM-40Mikkeller Running Club KarlstadBlå
577Kyman, FredrikM-50GräsmarkRöd
578Andersson, MattiasM-50KarlstadGrön
579Bergström, HampusMSKarlstadGrön
580Olin, LindaKSKarlstadGrön
581Björk, MarcusMSHammarö fightclubGrön
582Bergkvist, DavidM-40Team TallbergstörpGul
583Schmidt, ChristofferM-40UmeåGrön
584Sandgren, MartinM-35Tidaholms SOK sisuGul
585Pettersson, KjellM-70VäseRöd
586Grundin, FrankM-45OK TyrRöd
587Grundin, FelixMSOK TyrRöd
588Larsson, LennarthM-70Bergmans GOIFRöd
589Ström, MichaelM-50KarlstadBlå
590Adrian Bergdahl, KalleM-45DegerforsGrön
591Backström, HansM-60MUNKFORSRöd
592Bouvin, ArneM-65KarlstadRöd
593Tahiri, BedriM-60VänersborgRöd
594Albinsson, StefanM-40KarlstadGrön
595Börjesson, LennartM-55KarlskogaGrön
596Forsell, TobiasM-35Hällefors LKGrön
597Forsell, JuliusMSHällefors LKGrön
598Hidén, OskarMSIK AkeleOrange
599Michold, FridaKSIK AkeleOrange
600Näsling, TommyM-50KarlstadGrön
601Molin, MarinaKSHammarö fightclubRöd
602Reux, ThomasMSKarlstad SS triathlonBlå
603Borgström, ErikMSSkoghallGrön
604Larsson, AndersM-60Granbergsdals IFBlå
605Leepel, MatildaKSKarlstadGrön
606Eklund, LarsM-55Friskis & Svettis VänersborgGrön
607Eklund, MalinK-50Friskis & Svettis VänersborgBlå
608Björkman, ChristerM-65Lesjöfors JoggingVit
609Olsson, Inga-LillK-55Blomskogs IFBlå
610Franklin, AnnaK-35Majornas IKOrange
611Eriksson, DanielMSgöteborgGrön
612Åkesson, AndreasM-35Saltsjöbadens IFOrange
613Ståhl, MagnusM-45KauGrön
614Roxenius, AndersM-50AlingsåsVit
615Westerling, FridaK-40LidköpingBlå
616Wahlqvist, SusanneK-50NorrtäljeRöd
617Berggren, ÅkeM-70VästervikRöd
618Wallander, BirgittaK-70VästervikRöd
619Persson, JeanetteK-50SunnemoRöd
620Marklinder, MagnusM-50AlingsåsVit
621Grahn, GunnarM-60Progress Motion&FriskvårdsföreningBlå
622Lindblad, LucasMSVästra Ämterviks IFBlå
623Grahn Vera, JannetteK-55Progress Motion&FriskvårdsföreningRöd
624Stohm, AnnaKSGävleRöd
625Johansson, BjörnM-45Borås LöparklubbGul
626Bingebo, EvelinaK-40GånghesterRöd
627Stavlind, AnnaK-50Linköpings GIFGrön
628Rekkedal, AndersMSKarlstadBlå
629Karlsson, MariaKSArvikaRöd
630Persson, HenrikM-45I2 IF TriathlonRöd
631Näslund, KerstinKSKP Näslunds gallringstjänstGrön
632Sepp, MariaK-40Crossfit FleaBoxBlå
633Johnni, MathildeKSJohanneshovBlå
634Lindén, PeterM-35CloudProGul
635Elofsson, JessicaKSSunneBlå
636Kvarned, AndersM-35KarlstadRöd
637Näsström, JimmiMSKarlstadGrön
638Adolfsson, FredrikM-45KARLSTADGrön
639Agnemyr, GustavMSKarlstadGul
640Franke, SusannaK-40KarlstadVit
641Johansson, HenrikM-45HammaröGrön
642Nikolausson, GabrielMSKarlstadBlå
643Byström, ErikMSSkoghallGrön
644Falck, KlasM-40Grytet IFGul
645Andersson, LennartMSRegion-IT Grön
646Johansson, RogerMSRegion-IT Blå
647Sjöblom, PatrikMSRegion-IT Blå
648Aronsson, MathiasMSRegion-IT Blå
649Leandersson, AndreasMSRegion-IT Gul
650Eriksson, Simon MSKarlstadRöd
651Olsson, MattiasM-45KarlstadRöd
652Larsson, PeterMSAdvantBlå
653Eriksson, MathiasM-35AdvantBlå
654Hansen, Per öivindMSArvika FriidrottBlå
655Mattsson, HenrikMSPadres Track ClubOrange
656Florén, LindaK-40KarlstadGrön
657Bäcker, TobiasMSSkoghallGrön
658Ringvall, AntonMSKarlstadVit
659Skantz, ChristofferM-35IF Göta KarlstadOrange
660Johansson, ErikMSKarlstadBlå
661Johansson, LinnKSKarlstadVit
662Thorén, GustavMSHammarö Fight ClubVit
663Blomberg, FannyKSKarlstadBlå
664Nordanstig, AlvaKSKarlstadBlå
665Cederberg, ElinK-40Karlstads kommunBlå
666Moberg, MalinKSKarlstads kommunVit
667Jönsson, ElizabethK-45Karlstads kommunBlå
668Wennergren , Per -Arne MSKarlstads kommunRöd
669Axelsson, StinaKSKarlstads kommunRöd
670Johansson, MagnusM-45Karlstads kommunGrön
671Berg, CarinK-65Karlstads kommunRöd
672Beckman, KajsaK-40Karlstads kommunBlå
673Hjalmarsson, JennyK-45Karlstads kommunRöd
674Hougaard, DortheK-45Karlstads kommunVit
675Johansson, EmilM-40Karlstads kommunGrön
676Englund, DanielM-40Karlstad AirportBlå
677Gustafsson, JonasM-50Karlstads kommunGul
678Wahlgren, Johanna M-40Karlstads kommunRöd
679Bloom, SimoneKSKarlstads kommunGrön
680Persson , Carl-Henrik M-35Karlstads kommunBlå
681Krohn, ChristineK-35Karlstads kommunBlå
682Johansson, EvaK-40Karlstads kommunBlå
683Sundell, AnnaK-40Karlstads kommunRöd
684Hjalmarsson, VeronicaK-40NorrstrandsskolanRöd
685Torstensson, VeronicaK-45Karlstads kommunBlå
686Ryberg, Anette KSKarlstads kommunVit
687Edgren Klang, ChristofferM-40Karlstads kommunRöd
688Tågmark, EllenK-40Karlstads kommunBlå
689Janäng, NinaK-45Karlstads kommunRöd
690Johansson, MagnusM-40Karlstads kommunGul
691Bogren, TomasMSKarlstads kommunBlå
692Bergman, AndersM-40Karlstads kommunGul
693Ekman, AnnaK-45Karlstads kommunGrön
694Knutsson, MathiasM-50Karlstads kommunBlå
695Larsson, JanM-60Karlstads kommunVit
696Holm, HenrikM-55Karlstads kommunGrön
697Andersson, JohnMSKarlstads kommunGul
698Andreasson, JohanM-50Karlstads kommunGrön
699Ödmark, HenrikM-45Karlstads kommunBlå
700Hertz, JanM-55Karlstads kommunBlå
701Östling, JohanM-35Karlstads kommunBlå
702Rhodiner, IngerKSKarlstads kommunRöd
703Nilsson, JohanMSKarlstads kommunBlå
704Rangelind, AndréMSKarlstads kommunGul
705Funeland, PernillaK-50Karlstads kommunBlå
706Persson, LarsM-60Karlstads kommunBlå
707Savinen, SariKSKarlstads kommunVit
708Nermark, ElinKSKarlstads kommunBlå
709Daggert, LouiseKSKarlstads kommunGrön
710Gärdin, Ellinor KSKarlstads kommunBlå
711Rosell, OlleMSKarlstads kommunGul
712Mattsson, NiklasMSKarlstads kommunGul
713Skålberg, OlaM-55Karlstads kommunRöd
714Engström, IsabelleKSKarlstads kommunVit
715Lundqvist, TobiasM-40Karlstads kommunBlå
716Tesfalidet, MosseM-40Karlstads kommunGul
717Nilsson, PerM-55Karlstads kommunRöd
718Martinussen, KarinK-50Karlstads kommunGrön
719Höjskeld, IdaK-40Karlstads kommunGrön
720Clettborn, SaraKSKarlstads kommunVit
721Eriksson, MalcomMSKarlstads kommunGrön
722Holmberg , MaritaK-45Karlstads kommunBlå
723Björkman , FredrikMSKarlstads kommunOrange
724Bergqvist, PärM-60Karlstads kommunGrön
725Forsberg, GlennMSStora Enso SkoghallGrön
726Lundh, StefanM-50Stora Enso SkoghallRöd
727Eriksson, HåkanM-45Stora Enso SkoghallBlå
728Jonsson, PiaK-55Stora Enso SkoghallGrön
729Mitander, PehrM-40Stora Enso SkoghallBlå
730Konradsson, MagnusM-40Stora Enso SkoghallGrön
731Lindgren, AndreasMSBSLGrön
732Nilsen, JohanMSBSLGrön
733Nordentjell, KlasMSBSLGrön
734Haglund, Johan MSSwecoBlå
735Eriksson, Anders MSSwecoGrön
736Ohlsson, Fredrik MSSwecoGrön
737Schnelzer, Cristoffer MSSwecoBlå
738Jernstedt, Daniel MSSwecoBlå
739Sandin Landberg, Andreas MSSwecoGrön
740Lindblom, Claes MSSwecoGrön
741Rosmark, Daniel MSSwecoBlå
742Hagen, Rikard MSSwecoGrön
743Olsson, Albert MSSwecoBlå
744Hansson, SusanneKSIF Göta KarlstadBlå
745Persson, PiaKSKarlstadRöd
746Persson, TordMSKarlstadBlå
747Rask, Hannes MSValmetGrön
748Berggren , PeterM-40 ValmetGrön
749Arwidson, TobiasMSTeam Skidskyttarna Stjerneskolan Orange
750Westberg, EricMSTeam Skidskyttarna Stjerneskolan Orange
751Larsson, ErikMSTeam Skidskyttarna Stjerneskolan Gul
752Larsson, JacobMSTeam Skidskyttarna Stjerneskolan Gul
753Sköld, LokeMSTeam Skidskyttarna StjerneskolanGul
754Swahn, SondreMSTeam Skidskyttarna StjerneskolanGul
755Fransson, SebastianMSTeam Skidskyttarna Stjerneskolan Gul
756Grönkvist, OliviaKSTeam Skidskyttarna Stjerneskolan Grön
757Edvardsson, VeraKSTeam Skidskyttarna Stjerneskolan Grön
758Lindholm, DanielMSHelmiaBlå
759Höglund, JonasMSHelmiaGrön
760Karlsson, AndersMSHelmiaBlå
761Hagen, JesperMSHelmiaVit
762Sörebrand, UlfMSHelmiaGrön
763Arnesson, MagnusMSHelmiaGrön
764Starborg, EmiliaKSHelmiaVit
765Walfridson, SuzanneKSHelmiaBlå
766Svensson, KristerMSHelmiaBlå
767Cato, AndersMSHelmiaBlå
768Haglund, Hans-ErikMSHelmiaGrön
769Jafar, JosephMSHelmiaGul
770Ask , StefanMSNWTBlå
771Klint, JonasMSNWTBlå
772Lööw, JoakimMSNWTGul
773Alfredsson , EmiliaKSNWTVit
774Wilhelmsson, AndersMSNWTGul
775Mikkelsen, KevinMSNWTGrön
776Berg , HannesMSNWTRöd
777Sandahl, VeronicaKSNWTRöd
778Axelsson, CeciliaKSInission i Munkfors ABVit
779Holmgren, JesperMSInission i Munkfors ABRöd
780Olsson, ChristerMSInission i Munkfors ABRöd
781Jansson, HenrikMSInission i Munkfors ABGrön
782Johansson, NiclasMSInission i Munkfors ABGrön
783Ekvall, JenniferKSEkshäradVit
784Viberg, MattiasM-45I 2 if KarlstadGrön
785Hernes, AnnicaK-45Fossum IFVit
786Hernes, RoarM-45Fossum IFVit
787Sannum, IdaK-35Hisings KärraBlå
788Helgman, MalinKSKarlstadGrön
789Gunnarsson, JessicaK-45SK VidarOrange
790Nordviken, KnutM-45Team NordvikenGul
791Falk, RickardM-35HV71Grön
792Karlsson, JonathanMSKarlstadVit
793Högkvist, ErikMSIF Göta KarlstadGul
794Häggeborn, StaffanM-70If StartGrön
795Edevald, AndreasM-35KilVit
796Söderlund, JohanMSOK TyrGul
797Dehdari, SirusM-35KnivstaRöd
798Lövgren, LarsaMSslottsbronBlå
799Olofsson, EdvinMSKarlstadGrön
800olsson, JanMSTeam FuttenGrön
801Enders, AnnaK-40Malungs IFGul
802Karlsson, ThomasM-45Ludna ben joggersRöd
803Höglund, BjörnM-50KarlstadBlå
804Fredriksson, MatsM-75Malungs FriidrottBlå
805Johansson, CarlMSIF Göta KarlstadGul
806Sundlén, ViktoriaKSKarlstadRöd
807Lilja, SimonMSIFK GöteborgBlå
808Larsson, WiktorMSKarlstadBlå
809Valler, VictorMSBarbellclub BergslagenGrön
810Karlsson, JimmyMSKilVit
811Karlström, GilbertMSI2 IFGrön
812Karlström, BirgerMSI2 IFBlå
813Karlström, TatianaKSOK TyrRöd
814Zied, KhaledMSStockenlöpareGul
815Eriksson, EmmaK-35Team Baker HansenGrön
816Karlsson, Jan-OweMSGrumsGrön
817Haraldsson, LiselotteK-40KarlstadVit
818Hedman, AndreasM-45KarlstadGrön
819Wassberg, NiklasMSIF Göta KarlstadOrange
820Moberg, ErikM-45NorrtäljeBlå
821Olsson, MadeleneKSKarlstadRöd
822Ström, OscarMSKarlstadGrön
823Ener, CatrinK-45KarlstadRöd
824Berndtson, LarsM-65Köla AIKBlå
825Laaneoks Johansson, MariaK-60KristinehamnRöd
826Ungerberg, SamuelMSKarlstadGul
827Särnmark, MelkerMSHammarö FKBlå
828Kjellén, DavidMSIF Göta KarlstadOrange
829Ekström, HugoMSGrava SKGul
830Nilsson, LinusMSOK TyrGul
831Oddsdotter, FannyK-35HammaröVit
832Borgström, RolfMSKarlstadVit
833Björkenstam Wedberg, AnnaK-40KarlstadBlå
834Rolf, PernillaKSSkoghallRöd
835Argallo, AntonioMSKarlstadRöd
836Rasmussen, ShirleyK-40SkoghallRöd
837Karlsson, MattiasM-45If GötaGul
838Bengtsson, FredrikMSIF GötaOrange
839Nordengren, JesperM-55KarlskogaRöd
840Forsberg, PatrikM-45HammaröGrön
841Enquist, PeterM-40IF Göta KarlstadGul
842Waller, MariaK-40KarlstadBlå
843Korhonen, JaninaKSKarlstadRöd
844Thulin, MoaKSKarlstadVit
845Jansson, SandraKSIF GötaGrön
846Andersen, CathrineKSTeam Driv TreningGrön
847Svartvik, LinusMSKarlstadBlå
848Rydholm, ErikM-40KarlstadGrön
849Bothén, ChristianMSPrevasBlå
850Andersson Johansson, FelixMSPrevas ABGul
851Robertsson, IdaMSKarlstadVit
852Rynning, Endre RoaldMSTeam RunnersGrön
853Wikström, PetterMSKarlstadRöd
854Ryen, RickardMSSälens IFBlå
855Larsmalm, LenaK-55HagforsVit
856Larsmalm, HampusMSHagforsBlå
857Olsson, Marie-LouiseK-35Finnskogarnas SKGrön
858Tengstål, VidarMSKarlstadGrön
859Persson, AgnetaK-55KarlstadBlå
860Nyquist, KjellM-60TorsbyBlå
861Magnusson, JohanM-40IF GötaGrön
862Hammarström, SimonMSSvanskogs raketerGul
863Buun, FrippeM-45NickeSnickareBlå
864Kindslätt, JohnMSUddevalla SKOrange
865Lindahl, MattiasMSSogeti&Capgemini Engineering Röd
866Krogh, AndreasMSSogeti&Capgemini Engineering Blå
867Haglund, SiriKSSogeti&Capgemini Engineering Blå
868Johansson, FridaKSSogeti&Capgemini Engineering Röd
869Bengtsson, ChristofferMSSogeti&Capgemini Engineering Röd
870Waller, AndersMSSogeti&Capgemini Engineering Grön
871Matthews, AymonMSSogeti&Capgemini Engineering Blå
872Fransson, AndreasMSSogeti&Capgemini Engineering Blå
873Matthews, ElliotMSSogeti&Capgemini Engineering Blå
874Kjäll, Victor MSKarlstads kommunGrön
875Löfvenborg, JesperM-45Karlstads kommunGul
876Wedberg, CharlotteM-45Karlstads kommunBlå
877Forsmark, LinnKSKarlstads kommunRöd
878Calais, PerM-45Karlstads kommunBlå
879Nilsson, PeterM-55Karlstads kommunBlå
880Magnusson, LarsM-35Karlstads kommunGul
881Jacobsson , SimonMSKarlstads kommunGrön
882Svenske, EmelieKSKarlstads kommunBlå
883Lundh, MikaelM-55Karlstads kommunBlå
884Berg, SaraK-40Karlstads kommunGrön
885Osman, AbdukadirM-50Karlstads kommunBlå
886Elfgren, FredrikM-45Karlstads kommunRöd
887Gödebu, LindaKSKarlstads kommunRöd
888Gustavsson, AntonMSKarlstads kommunBlå
889Jonsson, SusanneKSKarlstads kommunRöd
890Nohls, PatrikMSSkoghallVit
891Lundberg, JohanArvikaGrön
892Havenström, AlbinMSKarlstadGrön
893Hansson, TheodorMSRejlersGul
894Bergqvist, RaymondMSRejlersGrön
895Wikberg, AndersMSRejlersBlå
896Skoting, PerMSEY KarlstadBlå
897Lind, OscarMSEY KarlstadBlå
898Rosendahl, HenrikMSEY KarlstadBlå
899Lundström, AdamMSSkoghalls IBK HJ17Grön
900Nordling, Karl-MartinM-45InvenconGul
901Svärd, HenrikMSInvenconGrön
902Jonsson, AlexanderMSInvenconGrön
903Sund, MagnusMSInvenconBlå
904Grimmtorp, StefanMSInvenconBlå
905Sundgren, MarcusMSInvenconBlå
906Eriksson, AndersMSFarthållareGul
907Take, LindaKSFarthållareGrön
908Lindström, TobiasMSFarthållareBlå
909Gunnberg, FredrikMSFarthållareBlå
910Nyrén, HenrikMSFarthållareRöd
911Ingstorp, OlofM-55IF Göta KarlstadGul
912Knutsen, EirikM-50KongsvingerGrön
913Eklund Dahl, ChristianMSThermia VärmepumparGrön
914Havenström, AlbinMSKarlstadGrön
915Fredriksson, LinusMSKarlstadVit
916Schönfeldt, EmilMSKarlstadGrön
917Wingfelt, PhilipMSKarlstadVit
918Ma, YunianM-40KarlstadRöd
919Jönsson, OlofM-50Ransäters AISRöd
920Nyberg, AndersM-50KarlskogaBlå
921Edlund, MattiasM-35IF Göta KarlstadGul
922Persson Jonhed, FredrikM-55IF GötaGrön
923Eidem, Tore EndreMSTeam RunnersGul
924Pedersen, DennyM-45KarlstadGul
925Stawgren, PeterM-60Stavnäs ikBlå
926Schullström, PerM-40Ik spring västGrön
927Förland Welander, FredrikMSIF GötaVit
928Eriksson, PatrikM-35KarlstadBlå
929Månsson Gerbeshi, SofiaK-35TrollhättanBlå
930Carlsson, LinusM-35KarlstadGul
931Rundh, KennyM-35Hammarö Fight ClubGul
932Hultsved, MarkusMSOk tyrRöd
933Eriksson, JoakimM-35KarlstadGrön
934Bergkvist, LinusMSKarlstadBlå
935Beiron, BellaKSSälenBlå
936Fredriksson, ThereseK-40KarlstadBlå
937Michold, GunnarM-60ArvikaGrön
938Andersson, ChristerM-60SkoghallBlå
939Lemieux, NicolaosMSKarlstadVit
940Holmberg, KristinaK-50CKea RunnersRöd
941Holmér, RobinM-35Grytet IFBlå
942Skoog, JeanetteKSMalungGrön
943Olsson, Carl-FredrikM-50KARLSTAADBlå
944Eriksson, MartinM-45Torsby löparklubbGul
945Persson, EmilMSIFK VelenVit
946Kordyka, RafalM-50SkattkärrBlå
947Svensson, EmilMSIF Göta KarlstadOrange
948Carlsson, HåkanM-45KarlstadBlå
949Siik, VictorMSKarlstadRöd
950Olsson, LinnéaKSKilVit
951Frenander, LottaK-60Uppsala LKBlå
952Setterström, MarcusMSKarlstads slalomklubbBlå
953Brodin, JanM-45KarlstadGrön
954Martnell, PerM-40NickeSnickareBlå
955Sundhäll, RalfM-45RIK KarlskogaBlå
956Olin, ErikM-35KarlstadGrön
957Thorn, MattiasMSForshagaGul
958Mårtensson Krogh, Anne-LieK-35SKOGHALLBlå
959Norström, DanielaKSKarlstads kommunRöd
960Dorward, MattiasMSSpektraRöd
961Jarlhamre, ThomasMSSpektraBlå
962Östh, SebastianMSSpektraGrön
963Ryno, JohanMSSpektraGrön
964Svensson, ErikMSSISU ForshagaGrön
965Fallström, JohanMSMSB FFGrön
966Eidem, JosteinMSTeam RunnersGul
967Sørset, Astrid BrathaugKSTyrving ILOrange
968Andersson, JonasM-50HagforsGrön
969Larsson, MattiasM-50Östansjö skBlå
970Gunnarsson, JanneMSKarlskogaBlå
971Kumlin, JonasMSKarlstads kommunBlå
972Johansson, VilhelmMSFarthållareGrön
7001Johansson, MikaelaUtan tidKilVit
7002Engström, RebeccaUtan tidHammaröRöd
7003Karlsson, JosefinUtan tidHammaröRöd
7004Engström, VictoriaUtan tidSkoghallVit
7005Sandsjö, ZandraUtan tidKarlstadVit
7006Florén, RozannaUtan tidKarlstadVit
7007Magnusson, SofaUtan tidSocialdemokraternaVit
7008Dang, Tung TienUtan tidSocialdemokraternaVit
7009Hartelius, HasseUtan tidStockholmBlå
7010Lindalen, MariaUtan tidKarlstadVit
7011Spjuth, ErikUtan tidKarlstadBlå
7012Björk, CharlotteUtan tidKarlstads kommunRöd
7013Helmersson, MonicaUtan tidKarlstads kommunRöd
7014Rattfält, EmmaUtan tidKarlstads kommunVit
7015Lohti, Ingemar Utan tidSwecoVit
7016Gonzales, MarvicUtan tidVästeråsVit
7017Wingfelt, PärUtan tidKarlstadRöd
7018Prodin, BjörnUtan tidKarlstadVit
7019Lundblad, MariaUtan tidNorrköpingVit
7020Näsström , Victoria Utan tidKarlstads kommunRöd
Antal registrerade: 979