Karlstad Stadslopp 10 km

För Er som betalat på plusgiro kan det ta några arbetsdagar innan Ni är med i listan

Klicka på rubrikerna för att sortera om listorna

StartnummerNamnKlassTillhörighetStartgrupp
489Abrahamsson, LindaK-45KarlstadBlå 14:00
501Abrahamsson, RobertM-50Öjersjö gåBlå 14:00
480Adolfsson, FredrikM-45KARLSTADGrön 14:00
334Adolfsson, RichardMSSkattkärrGul 14:00
107Ahlqvist, SteveM-60HammaröRöd 14:05
167Albringer, HansM-50KarlstadGul 14:00
60Almberg, Lars-ErikM-50Örebro AIKGul 14:00
723Almquist, UlfM-70KarlstadBlå 14:00
692Alsterdal, MajaKSIF Göta KarlstadVit 14:05
724Alteblad, ChristopherM-35Track & Trail running clubGul 14:00
251Altin, VictoriaKSKarlstadRöd 14:05
687Andersen, Lars VincentMSTeam Gubbeberget /OSIGul 14:00
686Andersen, Pål CatoM-55Team Gubbeberget /Bane NORGul 14:00
592Anderson, JennyK-45Team ZakrisdalBlå 14:00
463Andersson Silo, ValdemarMSIF GötaRöd 14:05
408Andersson, AndersM-60BrogårdsgymnasietGrön 14:00
604Andersson, DanielM-40Karlstads El- och stadsnätBlå 14:00
215Andersson, EjaKSTeam BakerTilly VärmlandRöd 14:05
484Andersson, ErikaKSIK FrykenGrön 14:00
266Andersson, Jan-OveM-70mariestads aifBlå 14:00
752Andersson, JohnMSKarlstads kommunGul 14:00
539Andersson, JonatanMSKarlstadGrön 14:00
57Andersson, JonatanMSHagforsVit 14:05
587Andersson, JonathanMSKarlstads kommunBlå 14:00
535Andersson, JosefinKSÅrjängVit 14:05
200Andersson, JosefinKSKPMG lag 1 Grön 14:00
662Andersson, KajsaK-35KarlstadRöd 14:05
289Andersson, KristianM-45KarlstadRöd 14:05
193Andersson, MattiasMSTöcksforsVit 14:05
363Andersson, TorbjörnM-40TietoEvry i KarlstadGrön 14:00
205Andersson, ViktorMSEtteplanGrön 14:00
458Angbrant, PeterM-55SkoghallGrön 14:00
131Anglemark, MattiasM-45KarlstadGul 14:00
7005Anjemo, ChristianUtan tidKarlstadVit 14:05
181Appelgren, IsabellKSKarlstadVit 14:05
722Aronsson, DanielM-40UlvsbyIFGrön 14:00
590Aronsson, KarinK-40Karlstads kommunBlå 14:00
161Aronsson, KimMSTöcksforsBlå 14:00
382Arvidsson Nordgård, EliasMSTeam WSP KarlstadBlå 14:00
664Asker Kling, MathildaKSKarlstadRöd 14:05
234Asp, LinneaK-35KarlstadGrön 14:00
86Asplund, JohanM-35Stob ABRöd 14:05
141Auoja, AbigailKSKarlstadVit 14:05
89Axelson, JonasM-40CAG KarlstadBlå 14:00
666Axelsson, CeciliaKSInission i Munkfors ABVit 14:05
542Axelsson, KajsaK-40Karlstad/HammaröRöd 14:05
355Axelsson, MartinMSTietoEvry i KarlstadGrön 14:00
130Axelsson, StinaKSForshagaVit 14:05
599Back, Anna-LenaK-45Karlstads kommunBlå 14:00
424Backlund, MatsM-55KarlstadVit 14:05
336Backström, HansM-60MUNKFORSRöd 14:05
293Backström, KennethM-60CharlottenbergRöd 14:05
253Barbier, ChristopheMSBillerudKorsnäsGrön 14:00
83Beck, DanielM-35BK GASTRICGrön 14:00
330Beckius, FredrikM-45EllevioBlå 14:00
290Belmén, AlbinMSKarlstadGul 14:00
294Belmén, BosseM-65KarlstadBlå 14:00
504Bengtson, KentM-60KarlstadVit 14:05
544Bengtsson, ChristofferMSKarlstadRöd 14:05
478Bengtsson, JohanMSDals-EdVit 14:05
102Bengtsson, NicklasMSSunnemoGrön 14:00
477Bengtsson, OlaM-55ÅMÅLVit 14:05
358Berdén, DanielMSTietoEvry i KarlstadBlå 14:00
7015Berg, CarinUtan tidKarlstads kommunRöd 14:05
249Berg, MartinM-45KarlstadRöd 14:05
612Berg, SaraK-40Karlstads kommunBlå 14:00
371Berggren, DanielMSNCC ABRöd 14:05
394Berggren, PeterM-40ValmetGrön 14:00
53Berggren, ÅkeM-70VästervikVit 14:05
320Bergh, JeanetteK-35KarlstadGrön 14:00
7011Berglund, AnnikaUtan tidKarlstads kommunRöd 14:05
150Berglund, Jan-OlovM-65GöteborgVit 14:05
51Berglund, MikaelM-60ÄlvsjöBlå 14:00
393Berglund, NikolaiMSTeam QBIMBlå 14:00
576Bergman, AndersM-40Karlstads kommunGrön 14:00
563Bergqvist, PärM-55Karlstads kommunGrön 14:00
558Bergqvist, RaymondMSRejlers IFBlå 14:00
475Bergqvist, SimonMSUppsalaBlå 14:00
780Bergström, NinaK-40MSB FFBlå 14:00
793Bergström, Per-ErikM-55TorsbyRöd 14:05
172Bergström, ÅsaK-40Idrottens IFBlå 14:00
273Berisha, EnverM-55FageråsRöd 14:05
688Bertelsen, JensMSRäddningstjänsten KarlstadsregionenGrön 14:00
337Bhasin, RadhikaK-35KarlstadVit 14:05
681Björkegren, PerMSCGIGrön 14:00
395Björkenbeck, JoelM-35ValmetOrange 14:00
297Björklund, Anna-CarinK-45StockholmBlå 14:00
645Björkman, ChristerMSLesjöfors JoggingRöd 14:05
617Björkman, FredrikMSKarlstads kommunGul 14:00
279Björkman, IsabelK-35KarlstadBlå 14:00
105Björkner, JacobMSSunnemo IFGrön 14:00
327Björn, Karl-GunnarM-75KristinehamnVit 14:05
691Björndahl, FredrikM-35Hälle IFGul 14:00
341Blom, RasmusMSTorsby LöparklubbOrange 14:00
565Bloom, SimoneKSKarlstads kommunGrön 14:00
608Bodén, TommyM-40KapybaraBlå 14:00
575Bogren, TomasMSTeam ZakrisdalBlå 14:00
171Bohlin, GustafM-35KilGrön 14:00
536Boman, SandraKSKARLSTADRöd 14:05
519Borgström, ErikMSSkoghallGrön 14:00
278Boson, EmmaK-40KARLSTADVit 14:05
701Boson, LindaK-45Västra FrölundaRöd 14:05
127Bouvin, ArneM-65KarlstadRöd 14:05
694Bouvin, ErikM-35ForshagaRöd 14:05
314Bowen, JeremyM-40Team BowenRöd 14:05
316Bowen, LilyKSTeam BowenRöd 14:05
315Bowen, NoahMSTeam BowenRöd 14:05
90Brandebo, PatrikM-40KarlsradBlå 14:00
422Brander, MariaKSKarlstadBlå 14:00
143Brandt, AdamMSHälle IFOrange 14:00
618Brandt, IngerKSRejlers IFBlå 14:00
779Brattlöf, ChristoferM-40HammaröBlå 14:00
310Bremer, MadeleinKSKARLSTADGrön 14:00
742Broo, JohanMSGrön 14:00
93Broström, EmmaKSFilipstadVit 14:05
700Brunzell, LukasMSLinköpingVit 14:05
351Brännström, MattiasM-35TietoEvry i KarlstadGul 14:00
40Bull, DanielMSHöviksnäsRöd 14:05
401Bylerius, HåkanM-50Stora Enso SkoghallGrön 14:00
36Byström, ErikMSSkoghallGrön 14:00
79Bäck, LasseM-45KristinehamnVit 14:05
679Bäck, PatrikMSCGIGrön 14:00
303Bäcklund, AnnaK-45HammaröBlå 14:00
7010Bäckstrand, AnnaUtan tidKarlstads kommunRöd 14:05
97Bäckström, JakobMSKarlstadBlå 14:00
676Börne, NiclasMSCGIGrön 14:00
616Calais, PerMSKarlstads kommunBlå 14:00
522Cardebrant, EmilMSShomeiGrön 14:00
377Carlaby, JesperMSTeam WSP KarlstadGrön 14:00
767Carlbrant, NathalieKSKristinehamnRöd 14:05
87Carle, SimonM-35Stob ABGrön 14:00
579Carlson, HelenaK-45SolenRöd 14:05
665Carlsson, DanMSIF Göta KarlstadGrön 14:00
505Carlsson, JoakimMSKarlstadRöd 14:05
82Carlsson, MagnusMSHälle IFOrange 14:00
425Carlsson, TobiasMSKarlstadGrön 14:00
639Carlström, TobiasMSTeam HelmiaVit 14:05
636Cato, AndersMSTeam HelmiaBlå 14:00
347Choudhary, AmitM-40TietoEvry i KarlstadRöd 14:05
748Daggert, CarmaKSvptsVit 14:05
84Dahlberg, JohanMSKarlstadRöd 14:05
660Dahlgren, DanielM-40KarlstadGrön 14:00
246Dahlin, FilipMSSÄFFLEBlå 14:00
184Danielsson, FredrikMSTeam DanielssonBlå 14:00
531Delin, EmanuelMSSlottsbronRöd 14:05
591Dennisson, MariaK-40Team ZakrisdalBlå 14:00
156Dirscher, MargitK-60KarlstadRöd 14:05
456Dreierbakken, ViktorMSKarlstadOrange 14:00
511Edlund, MattiasM-35IF Göta KarlstadGul 14:00
262Edman, BörjeMSBillerudKorsnäsRöd 14:05
791Edsberger, SarahKSHälle IFOrange 14:00
169Edström, HelenaK-40Länsmannens IKRöd 14:05
43Edvardsson, MalinKSMalung Sälen DisplayVit 14:05
533Edvardsson, MiaK-55Hässelby SKGrön 14:00
145Ehn, MathiasMSKarlstadVit 14:05
319Einarsson, JennieKS HolfastVit 14:05
119Ekberg, LindaK-45KarlstadBlå 14:00
640Ekegren, JonasMSTeam HelmiaGrön 14:00
280Ekman, AnnaK-40KilBlå 14:00
241Ekstrand, SimonM-40KristinehamnBlå 14:00
321Elander, OlaM-45KlarälvsgårdenBlå 14:00
220Elesand, Eva-lenaK-50TorsbyRöd 14:05
368Elesand, FredrikMSNCC ABRöd 14:05
7012Elfgren, FredrikUtan tidKarlstads kommunRöd 14:05
174Elfving, DanielM-35Upplands väsbyGrön 14:00
244Elm, FredrikM-35HMSGrön 14:00
653Elofsson, JessicaKSSunneBlå 14:00
78Emilsson, HåkanMSMölnbacka AISGrön 14:00
557Enarsson, AndersMSKarlstadRöd 14:05
759Enblom, ChristerM-55KarlstadBlå 14:00
404Eng, AntoniaKSStora Enso SkoghallBlå 14:00
464Eng, SimonM-35HammaröGrön 14:00
188Engdal, MattiasM-45GrumsRöd 14:05
204Engman, JennyKSEtteplanRöd 14:05
323Engqvist, AlexanderM-35SpecialelektronikRöd 14:05
271Engqvist, KarinK-45OK FlundrehofBlå 14:00
270Engqvist, MathiasM-45SjuntorpGrön 14:00
342Engström, JohannaK-40KilBlå 14:00
147Engström, MartinMSKarlstadBlå 14:00
146Engström, ThomasM-50HässelbyBlå 14:00
208Enquist, PeterM-40KarlstadGul 14:00
197Ericsson, PontusMSKPMG lag 1 Gul 14:00
633Eriksen, MikaelaKSTeam HelmiaVit 14:05
298Eriksson Rask, MiaK-50HammaröBlå 14:00
623Eriksson, AndersMSSwecoGrön 14:00
11Eriksson, BirgittaKSKarlstadnull
236Eriksson, ChristinaK-45TorsbyRöd 14:05
237Eriksson, EmelieKSSunneVit 14:05
30Eriksson, ErikaK-45Skattkärrs SOKGrön 14:00
626Eriksson, HansMSSwecoBlå 14:00
31Eriksson, HenrikM-45Skattkärrs SOKGrön 14:00
493Eriksson, IsakMSHälle IFOrange 14:00
247Eriksson, LeifM-35Runacademy IF KarlstadGul 14:00
584Eriksson, MariaK-50SolenBlå 14:00
772Eriksson, Sten-UlrikM-55IF Göta KarlstadGrön 14:00
762Eriksson, ThereseKSKarlstadRöd 14:05
530Eriksson, TobiasMSDejeVit 14:05
696Eriksson, ViktorMSKils AIK fotbollGul 14:00
258Erixxon, HenrikMSBillerudKorsnäsBlå 14:00
179Ernevi, LisaK-50ÅmotforsBlå 14:00
744Evegård, Ann-SophieKSRöd 14:05
481Evervall, JesperMSÖrgryte isOrange 14:00
726evestam, erikM-45Gillberga SKGrön 14:00
372Fagerlind, TonyMSNCC ABGrön 14:00
689Fallberg, ElinK-35MoraBlå 14:00
580Fallqvist, MaritK-45SolenVit 14:05
231Fingalsson, HelenaKSÅrjängRöd 14:05
187Fingalsson, MartinMSØRJE ILBlå 14:00
525Finné, EmiliaKSKarlstadVit 14:05
527Finné, LiamMSSegmonRöd 14:05
529Finné, MagdalenaKSSegmonVit 14:05
526Finné, MelvinMSSegmonRöd 14:05
597Fischer, KarinK-50Karlstads kommunBlå 14:00
216Fjällman, PontusMSTeam BakerTilly VärmlandGul 14:00
65Flodin, FeliciaKSKarlstadBlå 14:00
311Flood, ChristerM-35Team Nordic Trail KarlstadGul 14:00
637Florqvist, MartinMSTeam HelmiaVit 14:05
80Folkesson, NicklasM-35UddevallaGul 14:00
95Fors, JonasM-45HammaröBlå 14:00
387Forsberg, AndreasM-40MSB FFGrön 14:00
406Forsberg, GlennMSStora Enso SkoghallBlå 14:00
7006Forsberg, JonasUtan tidC.A.G KARLSTAD ÖKENLÖPAREVit 14:05
388Forsberg, NiklasMSTeam QBIMGrön 14:00
142Forsen, RogerM-60TIETORöd 14:05
657Forssten, CathrinK-60Sisu forshagaBlå 14:00
375Franzén Wallberg, AndreaKSTeam WSP KarlstadGrön 14:00
67Fredriksson, MatsM-75Malung FriidrottBlå 14:00
268Frenning, AndersM-40KarlstadBlå 14:00
682Fröjd, JonasMSGame Outlet Europe (GOE)Blå 14:00
242Fröjdendahl, MalinKSMoelvenRöd 14:05
479Fyhr Bengtsson, Britt-MariK-50ÅmålVit 14:05
21Fällman, PeterM-50Tuggelite trailrunnersBlå 14:00
277Gerontidis, KonstantinosMSZeus Katerinis ( Greece)Vit 14:05
137Gibson, KesterM-50KarlstadVit 14:05
288Giezeman, MaaikeK-50KSSBlå 14:00
35Ginberg, JoakimM-40SkattkärrBlå 14:00
385Giorgiou, TimM-45MSB FFBlå 14:00
469Goméz, StellaK-55KarlstadVit 14:05
354GOPI, DEEPAKSTietoEvry i KarlstadBlå 14:00
595Granlund, AnnicaK-35Karlstads kommunBlå 14:00
72Granqvist, JohannaKSHammaröRöd 14:05
71Granqvist, MikaelMSHammaröRöd 14:05
751Granström, Maria KSKarlstads kommunBlå 14:00
659Grevillius, JanMSHolkens elitBlå 14:00
786Grimmtorp, StefanM-50InvenconVit 14:05
718Grundin, FelixMSOK TyrRöd 14:05
719Grundin, FrankM-45OK TyrRöd 14:05
75Grundö, ÖstenM-75Svinbäckens LKRöd 14:05
656Gullin, PeterM-55Friskis VänersborgRöd 14:05
360Gullin, WilliamMSTietoEvry i KarlstadRöd 14:05
129Gunnarsson, ChristerM-35GävleGul 14:00
655Gunnarsson, JonnaKSKarlstadBlå 14:00
214Gustafsson, AlexandraKSTeam BakerTilly VärmlandRöd 14:05
195Gustafsson, DanielM-35Mikkeller Running Club KarlstadBlå 14:00
248Gustavsson, AntonMSKarlstadBlå 14:00
690Gustavsson, CharlotteK-50KarlstadRöd 14:05
796Gustavsson, KentMSPrevasBlå 14:00
562Gåsvik, CeciliaK-45Karlstads kommunRöd 14:05
7014Gödebu, LindaUtan tidKarlstads kommunRöd 14:05
132Göransdotter, SabinaK-40CHARLOTTENBERGRöd 14:05
185Göransdotter, SusannaK-35KarlskogaVit 14:05
380Götborg, AlbinMSTeam WSP KarlstadGul 14:00
420Göthblad, AndersM-45SkattkärrGul 14:00
603Haasma, PatrikM-55Karlstads El- och stadsnätGrön 14:00
764Hagerskog, GustavM-35SäffleGul 14:00
703Haglund, AlvinMSKarlstadBlå 14:00
631Haglund, Hans-ErikMSTeam HelmiaGrön 14:00
705Hagstrand, EbbaKSKils okRöd 14:05
644Hallberg, OliverMSTeam HelmiaVit 14:05
73Halldén, JennyK-45KarlstadBlå 14:00
610Hallerbäck, SofiaKSKapybaraRöd 14:05
716Halses, LarsM-50Malung skid&friidrottGrön 14:00
37Halvarsson, JohanM-35EnvikenBlå 14:00
743Halvorsen, MartinMSGul 14:00
546Hammar, LenaK-35IK Spring västBlå 14:00
547Hammar, NiklasM-50IK Spring västGrön 14:00
613Hammar, StephanM-40Karlstads kommunBlå 14:00
276Hansbo, UlfM-45VålbergBlå 14:00
299Hansen, Per öivindM-55ArvikaRöd 14:05
46Harborn, TorbjörnMSKarlstadRöd 14:05
373Harjula, JonasMSNCC ABGul 14:00
452Harnesk, JakobM-60Jejjes HjältarBlå 14:00
725Hasani, MojtabaMSKarlstadGrön 14:00
721Hassel, AdamMSKarlstadVit 14:05
761Hassler, SvenM-55KarlstadBlå 14:00
502Hedman, AndreasM-45KarlstadGrön 14:00
322Hednar, RickardM-35KlarälvsgårdenBlå 14:00
494Heimdal, StephanieKSKarlstadRöd 14:05
62Helander, FredrikM-45KristinehamnGrön 14:00
649Hellevik Carlsson, Annie FredricaKSRælingenBlå 14:00
648Hellevik Carlsson, HanneK-40Triton Lillestrøm triatlon og svømmeklubbGrön 14:00
647Hellevik Carlsson, PerM-40Triton Lillestrøm triatlon & svømmeklubbGul 14:00
730Hellqvist, KimMSPrevasGrön 14:00
588Henriksson, JennyK-45Karlstads kommunRöd 14:05
465Hermansson, JanM-55Malungs IFGrön 14:00
291Hernandez, CarlosM-45RanheimRöd 14:05
600Hertz, JanM-50Karlstads El- och stadsnätBlå 14:00
313Herö, Carl-FredrikM-35Special-ElektronikGrön 14:00
540Heyman, AxelM-40KARLSTADGul 14:00
586Hjärpe, GregerM-45Karlstads kommunBlå 14:00
366Hoefsloot, NielsMSHolfastRöd 14:05
598Holm, HenrikM-55Karlstads El- och stadsnätBlå 14:00
117Holmberg, MalinK-40KorskyrkanRöd 14:05
25Holmgren, ElinK-35StockholmRöd 14:05
668Holmgren, JesperMSInission i Munkfors ABRöd 14:05
26Holmgren, SaraKSÖrgryte Friidrott ISOrange 14:00
328Holmgård, IsakMSIF Göta KarlstadGul 14:00
136Holmgård, JoelMSGrava SKGrön 14:00
507Holtbring, OlaMSOK AmneGrön 14:00
550Holvandus, JesperMSTjalve If NorrköpingGul 14:00
144Hoppenreijs, JacquelineKSKarlstadVit 14:05
23Horner, PatrikM-45Sisu ForshagaGul 14:00
24Horner, WilleMSSisu ForshagaGul 14:00
797Huldén, RobertMSIF Göta KarlstadGul 14:00
765Hulling, PerM-35MSB FFGrön 14:00
186Hulterström, TobiasM-40HammaröGrön 14:00
378Hultsten, ErikMSTeam WSP KarlstadGrön 14:00
190Hurtig, PerM-40ForshagaGrön 14:00
428Håkansson, MalinK-35KarlstadRöd 14:05
650Håveløkken, Hans OttoM-50Bergene Holm AS avd. KirkenærGrön 14:00
746Hägg, AnnaKSVit 14:05
367Häggmark, FredrikMSNCC ABOrange 14:00
711Häggmark, SusanneK-45Västra ÄmtervikBlå 14:00
524Högberg, LovisaKSKarlstadBlå 14:00
500Högberg, MargaretaK-55StockholmRöd 14:05
282Högkvist, PerM-60Ok TyrBlå 14:00
108Höglund, DanielMSKarlstadBlå 14:00
727Höijer, StaffanM-75SkoghallRöd 14:05
605Höjskeld, IdaK-40Karlstads kommunGrön 14:00
510Ihlberg, SofieK-35KarlstadBlå 14:00
792Ilar, AnnefridK-35KarlstadVit 14:05
445Ingstorp, OlofM-50IF Göta KarlstadGul 14:00
521Isgren, JosefineK-35KarlstadBlå 14:00
261Iverlund, MatildaKSBillerudKorsnäsBlå 14:00
628Jafari, MahdiMSTeam HelmiaGul 14:00
651Jalmarsson, LeifM-50KarlstadBlå 14:00
104Jansson, ChristianMSBBRöd 14:05
7007Jansson, FredrikUtan tidMunkforsBlå 14:00
670Jansson, HenrikMSInission i Munkfors ABGrön 14:00
96Jansson, Lars-GöranM-60KarlstadVit 14:05
94Jansson, MalinK-40KarlstadRöd 14:05
389Jansson, SandraKSTeam QBIMGrön 14:00
122Jansson, StefanM-40KarlstadGul 14:00
607Janäng, NinaKSKarlstads kommunRöd 14:05
359Jaspers, PatrickMSTietoEvry i KarlstadBlå 14:00
566Jernberg, MarinaK-55Karlstads kommunRöd 14:05
454Joelsson, Lars-ÅkeM-60BäckeforsBlå 14:00
776Johannesdal, EdvinMSSkattkärrs SOKBlå 14:00
138Johannesdal, LeaKSSkattkärrs SOKBlå 14:00
133Johannesdal, MattiasM-45SSOKBlå 14:00
272Johannesson, OlofM-40KarlstadGul 14:00
326Johannesson, UlrikaK-45Torsby LöparklubbRöd 14:05
548Johansson, AdamMSIK VikingGul 14:00
444Johansson, AndersM-40Wrooooom WrooooomBlå 14:00
309Johansson, AnnaKSKarlstadGrön 14:00
213Johansson, AnnaKSKarlstadVit 14:05
159Johansson, ArvidM-35ValmetGul 14:00
283Johansson, BertM-75Skyttfallets IKVit 14:05
429Johansson, ChristianM-35KarlstadBlå 14:00
574Johansson, EmilM-40Karlstads kommunGrön 14:00
339Johansson, EmiliaKSKarlstadVit 14:05
81Johansson, FredrikM-45Dala-Järna IKRöd 14:05
13Johansson, HansM-60KilGrön 14:00
140Johansson, HansM-60KilGrön 14:00
728Johansson, HenrikM-40SkattkärrVit 14:05
416Johansson, IdaKSHagforsVit 14:05
491Johansson, JimmieMSLöp1Orange 14:00
168Johansson, JoakimMSStenbynBlå 14:00
568Johansson, MagnusM-40Karlstads kommunGul 14:00
134Johansson, MarkusMSPartilleVit 14:05
671Johansson, NiclasMSInission i Munkfors ABBlå 14:00
64Johansson, OveM-70Oves Cross KöpingVit 14:05
455Johansson, PernillaK-35VäseRöd 14:05
135Johansson, PeterM-40BengtsforsGul 14:00
49Johansson, PontusMSI2 TriathlonVit 14:05
38Johansson, RobertMSI2 TriathlonBlå 14:00
48Johansson, RogerM-50IK FrykenBlå 14:00
415Johansson, SaraK-45UddeholmVit 14:05
369Johnsson, UlrikMSNCC ABGrön 14:00
785Jonsson, AlexanderM-35InvenconVit 14:05
176Jonsson, AnnaK-40KarlstadBlå 14:00
44Jonsson, Christina TittiK-50Malung Sälen DisplayRöd 14:05
92Jonsson, KarinK-45FilipstadVit 14:05
402Jonsson, PiaK-55Stora Enso SkoghallBlå 14:00
552Jonsson, PontusMSVålbergVit 14:05
345Jonsson, SofiaKSVäifGrön 14:00
45Jonsson, StevenM-60Malung Sälen DisplayBlå 14:00
128Jonsson, StinaK-35GävleBlå 14:00
223Jordansson , LeoMSRedpill-LinproRöd 14:05
352Joseph, NeethuKSTietoEvry i KarlstadOrange 14:00
614Julin, KathinkaK-45Karlstads kommunRöd 14:05
157Kampen Berggren, ElineKSEidskogVit 14:05
620Kantar, MazenMSBrogårdsgymnasietGrön 14:00
435Kareliusson, MattiasM-40KarlstadBlå 14:00
191Kareliusson, UlfMSKarlstadRöd 14:05
392Karlson, FelixMSTeam QBIMBlå 14:00
240Karlsson Törngren, CarolineKSKilRöd 14:05
642Karlsson, AndersMSTeam HelmiaVit 14:05
222Karlsson, AntonMSHagforsVit 14:05
466Karlsson, JakobMSKarlstadBlå 14:00
553Karlsson, Jan-OweM-35GrumsGrön 14:00
629Karlsson, KentMSTeam HelmiaVit 14:05
774Karlsson, MattiasM-45IF Göta KarlstadGul 14:00
426Karlsson, OlaM-50Ekshärads SFBlå 14:00
308Karlsson, PatrikM-45KristinehamnBlå 14:00
7004Karlsson, PernillaUtan tidMariestadVit 14:05
68Karlsson, RonjaKSLångserudGrön 14:00
390Karlsson, TommieMSTeam QBIMBlå 14:00
439Karlström, BirgerMSOK TyrRöd 14:05
438Karlström, GilbertMSOk TyrRöd 14:05
437Karlström, TatianaK-50Ok TyrRöd 14:05
777Karrhammar, JonM-45KarlstadBlå 14:00
182Kax, JonathanM-35C.A.G KarlstadGrön 14:00
663Khafaji, MustafaMSKarlstadBlå 14:00
583Kihlman, IngelaK-45Karlstads kommunVit 14:05
409Kilsby, VilhelmMSBrogårdsgymnasietGrön 14:00
166Kirbas, MalikM-45KarlstadVit 14:05
787Kjellén, DavidMSIF Göta KarlstadOrange 14:00
709Kjellén, MikaelM-55VästeråsBlå 14:00
470Klarqvist, PatrikM-40PureSportNutritionGrön 14:00
18Kling, RonnieM-60Karlstad/ForshagaRöd 14:05
733Klint, JonasMSNWTBlå 14:00
318Klinte, ArvidMSHolfastRöd 14:05
448Klockljung, LovaKSRunhällenRöd 14:05
446Klockljung, MichaelM-35GöteborgGrön 14:00
771Kojadinovic, AleksaM-55KristinehamnBlå 14:00
189Kranning Hillgren, ChanellKSIF Göta KarlstadGrön 14:00
756Krogh, AndreasMSAltranGrön 14:00
410Kuihun, ChristoMSBrogårdsgymnasietBlå 14:00
63Kuljunlahti, LouiseK-35KristinehamnRöd 14:05
178Kullberg, JohanMSAct MediebyråGul 14:00
148Kvick, PatrikM-55DegerforsVit 14:05
498Kyman, FredrikM-45GräsmarkRöd 14:05
235Kåpe, AndersM-50Lonesome RunnersBlå 14:00
520Källsmyr, AlfredMSIK FrykenGul 14:00
483Kärnell, ÅkeM-55StockholmGrön 14:00
672Köhler, MattiasMSInission i Munkfors ABRöd 14:05
19Lagerkvist, TerésK-35KarlstadBlå 14:00
559Landeklint, DavidMSIF Göta KarlstadGul 14:00
103Lander, SannaKSSegmonRöd 14:05
170Landström, LucasMSKarlstadVit 14:05
88Larsson, AnnaK-40SkoghallRöd 14:05
362Larsson, DanielM-45TietoEvry i KarlstadGrön 14:00
443Larsson, GunnarM-70KarlstadRöd 14:05
346Larsson, HenrikM-50TietoEvry i KarlstadBlå 14:00
523Larsson, JohanMSKarlstadGrön 14:00
482Larsson, JohannaKSÖrgryte isOrange 14:00
712Larsson, JosefinKSVärmlands nysäterRöd 14:05
731Larsson, OlovMSPrevasGrön 14:00
468Larsson, RonaldM-75KarlstadVit 14:05
789Larsson, SaraKSKarlstadBlå 14:00
473Lauritsen, HelenaK-35Ambulansen KarlstadBlå 14:00
433Lauritsen, JohnnyM-60Johnnys SnickeriBlå 14:00
571Laveborn, ElisabethK-65Karlstads kommunRöd 14:05
338Leneskär, UlricaK-40KarlstadVit 14:05
695León, IdalithK-55KarlstadVit 14:05
396Lidbeck, MattiasMSValmetBlå 14:00
287Liiv, ThomasM-65Malungs IFBlå 14:00
198Lilja, TobiasMSKPMG lag 1 Grön 14:00
449Liljemark, AndreasM-35TorsbyVit 14:05
207Liljestrand, AmandaKSEtteplanGrön 14:00
165Lind, CarlMSGrumsBlå 14:00
516Lindahl, EllinorKSLysvikRöd 14:05
59Lindberg, AndersMSKarlstadGrön 14:00
601Lindberg, JanM-50Karlstads El- och stadsnätGrön 14:00
100Lindberg, JonnyM-45KristinehamnBlå 14:00
485Lindell, JanM-55I2 if triathlonGrön 14:00
116Lindell, RickardMSKarlstadBlå 14:00
769Lindén, PeterM-35Cowabunga RunnersGrön 14:00
381Lindeskow, DanielMSTeam WSP KarlstadGrön 14:00
554Lindgren, AndreasM-40KarlstadGrön 14:00
257Lindgren, EmmaKSBillerudKorsnäsRöd 14:05
20Lindgren, IngridK-55HälsokompanietRöd 14:05
555Lindgren, IsacMSKarlstadBlå 14:00
556Lindgren, LovisKSKarlstadRöd 14:05
632Lindholm, DanielMSTeam HelmiaVit 14:05
713Lindström, JonathanM-35ÅmålGrön 14:00
766Lindström, TobiasM-40IF GötaGul 14:00
383Lindvall, NinaKSTeam WSP KarlstadBlå 14:00
301Ljungberg, KajsaKSKarlstadVit 14:05
300Ljungberg, SofiaKSKarlstadVit 14:05
661Lonesome, LinneaK-50Lonesome RunnersVit 14:05
432Lund, SaraKSMolkoms SKBlå 14:00
431Lundberg, RonnyM-60KarlstadBlå 14:00
233Lundgren, MariaK-40KarlstadRöd 14:05
164Lundgren, ÅsaK-60VäseRöd 14:05
740Lundh Almer, KarinKSBlå 14:00
224Lundin, Johan MSRedpill-LinproRöd 14:05
783Lundman, MagnusM-40InvenconVit 14:05
39Lundmark, SagaKSI2 TriathlonVit 14:05
747Luukkonen, AndersMSBlå 14:00
304Lång, LinusMSTelia IFGul 14:00
405Långström, KennyM-45Stora Enso SkoghallRöd 14:05
646Lämgren, Jan-OveMSLesjöfors JoggingBlå 14:00
754Löfvenborg, JesperM-45Karlstads kommunGul 14:00
113Lövang, StinaKSKorskyrkanRöd 14:05
693Lövgren, SaraK-45KlarälvsgårdenRöd 14:05
735Lööw, JoakimMSNWTGul 14:00
267Magnell, LasseM-55SkoghallGrön 14:00
790Magnor, AngelicaKSIF Göta KarlstadBlå 14:00
41Magnusson, HannaKSNorrstrandVit 14:05
577Magnusson, LarsM-35Karlstads kommunGul 14:00
745Mahmutovic, NerminMSLänsförsäkringar VärmlandBlå 14:00
677Manninen, JimmyMSCGIRöd 14:05
27Martinsen, ArneM-70RUDSHØGDAVit 14:05
228Martinsson, AnnicaK-45Forshaga LärcenterBlå 14:00
329Martinsson, EvaK-50Runacademy IFBlå 14:00
593Martinussen, KarinK-45Karlstads kommunGrön 14:00
28Mattsson, HenrikMSPadres Track ClubOrange 14:00
715Mattsson, JimmyM-40HammaröGul 14:00
755Mattsson, NiklasMSKarlstads kommunGul 14:00
467Mattsson, PerM-45Mälaröarnas UltrakamraterGul 14:00
221Mattsson, RebeccaKSÖrebroVit 14:05
474Melin, OlovMSMarschierenGul 14:00
34Mellberg, KristofferMSÅmålGul 14:00
196Mellberg, RolfM-60Sisu ForshagaBlå 14:00
151Michanek, ThomasM-55Lonesome RunnersGrön 14:00
517Mirkovic, IgorMSJönköpingBlå 14:00
7003Misiorny, RobinUtan tidKarlstadVit 14:05
403Mitander, PehrMSStora Enso SkoghallBlå 14:00
710Modig, LovisaKSFalun/borlängeOrange 14:00
54Moen Lindgren, EldarMSOsloBlå 14:00
160Molander, Lars-GunnarM-70Runacademy StockholmRöd 14:05
109Molander, Lars-GunnarM-70RunacademyRöd 14:05
717Molander, NiklasMSBellmanresankommitténVit 14:05
121Monander, ZandraKSKarlstadGrön 14:00
773Mossberg, JanM-65IFK KristinehamnVit 14:05
281Mårtensson Krogh, Anne-LieK-35SkoghallBlå 14:00
729Møller, AndersMSIF Göta KarlstadGrön 14:00
459Möller, LarsM-45KarlstadBlå 14:00
211Nermark, ElinKSIFK sunne friidrottBlå 14:00
348Nguyen, GiangMSTietoEvry i KarlstadRöd 14:05
356Nicklasson, EmmaKSTietoEvry i KarlstadRöd 14:05
379Nielsen, RitaKSTeam WSP KarlstadBlå 14:00
741Niklasson, KristerMSRöd 14:05
551Nikolausson, GabrielMSKarlstadRöd 14:05
763Nilsson, AnetteK-45RaisRöd 14:05
427Nilsson, BirgittaK-50KlässbolBlå 14:00
232Nilsson, ErikM-35TorsbyBlå 14:00
537Nilsson, FridaK-35KarlstadBlå 14:00
421Nilsson, JohanMSKarlstadBlå 14:00
707Nilsson, JonasM-55OsloVit 14:05
512Nilsson, JonasMSKarlstadGrön 14:00
627Nilsson, MarcusMSTeam HelmiaGrön 14:00
295Nilsson, MariaK-40HammaröRöd 14:05
419Nilsson, MathiasM-35KarlstadBlå 14:00
697Nilsson, MathiasMSTorsby löparklubbGul 14:00
114Nilsson, MichaelMSKorskyrkanGrön 14:00
413Nilsson, OscarM-35BrogårdsgymnasietGul 14:00
570Nilsson, PerM-55Karlstads kommunRöd 14:05
615Nilsson, PeterM-55Karlstads kommunBlå 14:00
370Nilsson, Pär AxelMSNCC ABGrön 14:00
296Nilsson, SaraK-35KarlstadRöd 14:05
192Norberg, HåkanM-40HagforsGrön 14:00
158Nordanstig, JonasM-50KarlstadGrön 14:00
245Nordengren, JesperM-50KarlskogaBlå 14:00
239Nordenskjöld, KnutMSMölndalBlå 14:00
32Nordgren, KentM-55KarlstadVit 14:05
357Nordh, PerM-50TietoEvry i KarlstadBlå 14:00
364Nordmark, MatsM-45TietoEvry i KarlstadBlå 14:00
201Nordqvist, NilsMSKPMG lag 1 Gul 14:00
499Nordqvist, TomasM-40KarlstadBlå 14:00
255Nordström, FredrikMSBillerudKorsnäsGul 14:00
125Nordsäter, CeciliaK-40KarlstadVit 14:05
29Norlander, UrbanM-65HammaröBlå 14:00
675Norman, MagnusMSCGIGrön 14:00
285Norqvist, ElinKSKarlstadRöd 14:05
286Norqvist, JesperMSKarlstadBlå 14:00
683Nyhammar, ArneM-40KarlstadGrön 14:00
684Nyhammar, ArvidMSKarlstadGrön 14:00
61Nykvist, MonikaKSRäddningstjänsten KarlstadregionenGrön 14:00
243Nyman, OskarMSOK TyrGul 14:00
602Nyquist, PiaK-50Karlstads El- och stadsnätBlå 14:00
218Nyström, FridaKSTeam BakerTilly VärmlandRöd 14:05
708Näsling, TommyM-50KarlstadGrön 14:00
654Näslund, CarolinKSIF Göta KarlstadVit 14:05
331Nässlander, FeliciaKSKarlskogaRöd 14:05
333Nässlander, LeifMSkarlskogaRöd 14:05
732Olaison, LisaKSNWTGrön 14:00
545Olin, ErikM-35KarlstadGrön 14:00
515Olin, kennethM-55SKOGHALLBlå 14:00
528Olin, LindaKSKarlstadGrön 14:00
115Olofson, SusanneK-50KorskyrkanRöd 14:05
177Olofsson, MarcusM-40KarlstadBlå 14:00
350Olofsson, PeterM-45TietoEvry i KarlstadGrön 14:00
16Olsen, AntonMSKarlstadBlå 14:00
674Olsson Ågren, BjörnMSCGIBlå 14:00
625Olsson, AlbertMSSwecoBlå 14:00
503Olsson, AlexanderMSKarlstadGrön 14:00
361Olsson, AndersM-55TietoEvry i KarlstadBlå 14:00
669Olsson, ChristerMSInission i Munkfors ABRöd 14:05
374Olsson, DavidMSTeam WSP KarlstadGrön 14:00
699Olsson, ErikMSHerrklubbenGrön 14:00
324olsson, JanM-50Team FuttenGrön 14:00
738Olsson, JohanMSNWTGrön 14:00
739Olsson, JohanMSRöd 14:05
250olsson, kennethM-65STORFORSBlå 14:00
335Olsson, MadeleneKSKarlstadRöd 14:05
305Paulsson, SvenåkeM-65Rampatopas ikBlå 14:00
384Perbeck, PatrikM-40 MSB FFGul 14:00
343Persson Mellroth, JohanMSKarlstadRöd 14:05
782persson, boM-65IF Göta KarlstadBlå 14:00
230Persson, GunnK-65EkshäradBlå 14:00
183Persson, GunnelK-60TorsbyRöd 14:05
447Persson, HenrikM-45I2 IF TriathlonBlå 14:00
496Persson, JeanetteK-50SunnemoRöd 14:05
199Persson, MarcusMSKPMG lag 1 Grön 14:00
434Persson, PiaK-45KarlstadRöd 14:05
624Persson, SörenMSSwecoGul 14:00
344Persson, TordM-60KarlstadRöd 14:05
702Petersson, NiklasM-50Västra FrölundaBlå 14:00
312Petman, ThomasM-35ÅmålBlå 14:00
430Pettersson, ErikMSMolkoms SKBlå 14:00
667Pettersson, JonasMSInission i Munkfors ABRöd 14:05
99Pettersson, JonasM-45Sockertoppen ifGrön 14:00
274Pettersson, KerstinK-45HagforsBlå 14:00
12Pettersson, KjellMSVäseVit 14:05
66Pettersson, Lars-GöranM-60PigggubbeifBlå 14:00
652Pettersson, MikaelM-55SkattkärrVit 14:05
340Pettersson, ViktoriaKSLudvig&CoBlå 14:00
15Pihl, SimonMSTorcats AKBlå 14:00
106Pohl, TimMSKarlstadGul 14:00
673Ponomarev, IvanMSInission i Munkfors ABRöd 14:05
658Prézent, MartinM-40Hemsö IFGul 14:00
471Qvarnlöf, Ann-KatrinK-40PuresportnutritionBlå 14:00
758Rajiullah, MohammadM-40KarlstadBlå 14:00
91Ramirez, HaroldM-35KarlstadVit 14:05
753Rangelind, AndréMSKarlstads kommunGul 14:00
678Rasim, LiamMSCGIGul 14:00
619Rask, HannesMSValmetGrön 14:00
680Reinholdsson, MagnusMSCGIGrön 14:00
209Rinnemo, LindaK-35KarlstadBlå 14:00
17Riordan, JamieMSKarlstadGrön 14:00
476Rivas Guzman, JuanM-40karlstadVit 14:05
252Rogne, RobinMSNinetechGrön 14:00
775Rolandsson, PontusM-50KarlstadBlå 14:00
47Ronge, Pär-EricM-50Romerike Runners TeamGrön 14:00
284Roselin, ChristopherM-45KarlstadRöd 14:05
596Rosell, OlleMSKarlstads kommunGrön 14:00
685Rosén, OliviaKSKarlstadVit 14:05
111Rosenberg, AndreasM-45ÖREBROBlå 14:00
622Rosmark, DanielMSSwecoBlå 14:00
120Rosö, KajM-35K3 IFGul 14:00
513Rune, JoelMSKarlstadGul 14:00
118Rydberg, PernillaK-45Väse gymnastikföreningRöd 14:05
788Rydholm, ErikM-40KarlstadBlå 14:00
397Rågård, JohanM-45ValmetGrön 14:00
567Rågård, LindaK-45Karlstads kommunBlå 14:00
532Rönntorp, NinaK-35KarlstadBlå 14:00
734Salling, AnnikaKSNWTBlå 14:00
737Sandahl, VeronicaKSNWTBlå 14:00
643Sandberg, CarolineKSTeam HelmiaVit 14:05
423Sandberg, ElinorKSKarlstadGrön 14:00
376Sandberg, TobiasMSTeam WSP KarlstadGrön 14:00
260Sandström, DavidMSBillerudKorsnäsRöd 14:05
497Schussler, TanjaK-60SunneVit 14:05
307Schüssler, MarnixM-60SunneVit 14:05
265Schytzer, SimonMSKarlstadGrön 14:00
411Sedin, FelixMSBrogårdsgymnasietGrön 14:00
275Sepp, MariaK-35KristinehamBlå 14:00
794Sigfridson, EbbaKSTerrible tuesdayGrön 14:00
7001Silva, RodrigoUtan tidSÖS IFRöd 14:05
69Sjöberg, JonathanMSÅmålGrön 14:00
33Sjöberg, MariK-50ÅmålGrön 14:00
594Sjövall, JohanM-55Karlstads kommunBlå 14:00
549Skantz, ChristofferM-35IF Göta KarlstadOrange 14:00
349Skistad, JoachimM-55TietoEvry i KarlstadGrön 14:00
229Skog, DanielM-40Hellre än braGul 14:00
720Skoglund, AntonMSKarlstadBlå 14:00
412Skoglund, SimonMSBrogårdsgymnasietGrön 14:00
450Skogsmyr, AnnikaK-60KarlstadBlå 14:00
778Skystedt, HampusM-35KarlstadBlå 14:00
42Skålberg, ErikM-40ÄppelboGul 14:00
578Skålberg, OlaM-55Karlstads kommunRöd 14:05
302Skårberg, RichardMSKarlstadRöd 14:05
460Smedberg, WilliamMSKarlstadRöd 14:05
706Snellman, JosefM-35Kongsberg Sweden IFOrange 14:00
462Stafås, AnnaK-45Ludvig & CORöd 14:05
538Stenbäck, HelenKSKarlstadRöd 14:05
436Stjernberg, PärM-50SunnneGul 14:00
162Stolpe, AnjaKSLesjöfors joggingGrön 14:00
495Ström, MichaelM-50KarlstadBlå 14:00
74Strömberg, ZandraKSOsloRöd 14:05
219Ståhl, KhoaMSTeam BakerTilly VärmlandGrön 14:00
292Ståhl, MagnusM-45Karlstads universitetBlå 14:00
750Stävenborg, ChristoferM-40Karlstads kommunGrön 14:00
254Stöfeld, AndersMSBillerudKorsnäsGrön 14:00
414Suhard, Karl-HenrikMSHammarby IFGul 14:00
175Suhard, YannickM-40ÄLVSJÖGrön 14:00
784Sund, MagnusM-40InvenconVit 14:05
7008Sundberg, ErikaUtan tidMölndalBlå 14:00
124Sundberg, JacobM-35FilipstadGrön 14:00
306Sundell, AinaK-70HagforsVit 14:05
585Sundell, AnnaK-35Karlstads kommunVit 14:05
417Sundfält, CharlotteK-40Runacademy IFBlå 14:00
407Sundler, LouiseKSStora Enso SkoghallBlå 14:00
453Sundström, FredrikM-35KarlstadGrön 14:00
14Sundåker, BoM-60IF Göta KarlstadRöd 14:05
55Svennberg, ElinKSKarlskogaVit 14:05
56Svennberg, HenrikM-50Karlskoga Löp Cykel KlubbVit 14:05
180Svenneling, HåkanM-40KarlstadRöd 14:05
325Svensdotter, LenaK-65Bovikens sportklubbRöd 14:05
506Svensson, BennyM-60Ölme Mekaniska ABRöd 14:05
768Svensson, EmilMSIF Göta KarlstadOrange 14:00
543Svensson, ErikM-50SISU Forshaga SKGrön 14:00
641Svensson, FredrikMSTeam HelmiaVit 14:05
112Svensson, KatherineK-35KorskyrkanVit 14:05
630Svensson, KristerMSTeam HelmiaVit 14:05
206Svensson, LovisaKSEtteplanRöd 14:05
400Svensson, TomasMSKarlstadBlå 14:00
418Svärd, HenrikM-45InvenconGrön 14:00
398Särnmark, ErikM-40ValmetGrön 14:00
7009Söder, MarcusUtan tidC.A.G KARLSTAD ÖKENLÖPAREVit 14:05
518Söderlund, JohanMSOK TyrGul 14:00
714Söderström, StefanM-35KarlstadGrön 14:00
256Söfting, AnnaKSBillerudKorsnäsVit 14:05
638Sörebrand, UlfMSTeam HelmiaGrön 14:00
203Sörestam, LarsMSEtteplanBlå 14:00
194Sörestam, MalinKSKilVit 14:05
154Sörman, BeaKSSkövdeVit 14:05
317Tallgren, Anne-MarieKSIF Göta KarlstadVit 14:05
582Teigen, CamillaK-45Karlstads kommunRöd 14:05
391Tengstål, VidarMSTeam QBIMBlå 14:00
749Tesfalidet, MosseM-40Karlstads kommunGul 14:00
611Thomsson, AdamM-50Karlstads kommunRöd 14:05
7013Thorell, KarinKSSolenBlå 14:00
492Thorén, EmyKSHälle IFOrange 14:00
760Thorn, MattiasMSForshagaGul 14:00
534Thorné, DanielMSKarlstadGrön 14:00
704Tideström, ErikM-35KarlstadGul 14:00
173Torpare, TinaKSKARLSTADBlå 14:00
264Torvaldsson, JanM-65KarlstadRöd 14:05
589Trüschel, AnjaKSKarlstads kommunRöd 14:05
698Törnqvist, ReneeKSMolkomBlå 14:00
163Ullström, JonasMSBookBeatGrön 14:00
490Ullström, MattiazMSVattnäs SKGrön 14:00
541Ungerberg, SamuelMSIF GötaGul 14:00
7002Ungerdahl, AnnikaUtan tidKorskyrkanRöd 14:05
365Vakant, VakantMSTietoEvry i KarlstadVit 14:05
795Vallin, TobiasMSKarlstadGrön 14:00
457Vejedal, LindaKSKarlstadGrön 14:00
263Venäläinen, KariMSBillerudKorsnäsBlå 14:00
50vestlund, MartinaKSÅrjängBlå 14:00
22Vlassopoulou, AndrianiKSKarlstadRöd 14:05
76Waara, LindaK-40ÖrebroGrön 14:00
77Waara, RolandM-70ÖrebroRöd 14:05
441Wahlén, OskarM-40HoltabBlå 14:00
560Wahlgren, JohannaK-40Karlstads kommunRöd 14:05
202Wahlström, JimMSKPMG lag 1 Gul 14:00
442Wahlund, PärM-60Sunne LöparklubbBlå 14:00
635Walfridson, HelenaKSTeam HelmiaVit 14:05
634Walfridson, SuzanneKSTeam HelmiaVit 14:05
52Wallander, BirgittaK-65VästervikVit 14:05
149Wallin, FredrikM-35DejeBlå 14:00
226Wallman Alster, LenaK-60Tjejtanterna KKBlå 14:00
770Wassberg, NiklasMSIF Göta KarlstadOrange 14:00
609Wedberg, CharlotteK-45KapybaraBlå 14:00
581Wegelius, BodilK-35SolenRöd 14:05
514Weinhardt, DianaK-50LysvikRöd 14:05
561Wennergren, Per-ArneMSKarlstads kommunRöd 14:05
152Wenstedt, HenrikM-40KarlstadBlå 14:00
332Werme Deboussard, MatsMSMjölbyGrön 14:00
269Werme, PontusMSGrumsRöd 14:05
451Wessman, HelenaK-45Billingsfors GFBlå 14:00
98Westerberg, CeciliaKSHammaröBlå 14:00
85Westerlind, DavidM-35Ok TyrBlå 14:00
123Wiberg, NiklasMSHälle ifOrange 14:00
621Wiegandt, MarcusMSSwecoGul 14:00
225Wignell, ThomasMSRedpill-LinproRöd 14:05
440Wiklund, JoelM-40KarlstadGul 14:00
399Wikman, KarlMSKarlstadVit 14:05
238Wikström, ElinKSGöteborgRöd 14:05
227Wikström, PatrikMSLuleåGrön 14:00
736Wilhelmsson , AndersMSNWTGrön 14:00
487Winberg, ElinK-35HuddingeRöd 14:05
486Winberg, JohanM-35HuddingeGrön 14:00
212Winqvist, BoM-60OK DjerfRöd 14:05
781Witwicki Ottosson, AlveMSIF Göta KarlstadVit 14:05
217Wreeth, JesperMSTeam BakerTilly VärmlandBlå 14:00
509Wähling, EmmaKSKarlstadBlå 14:00
508Wähling, MagnusM-50KarlstadBlå 14:00
386Wärja, JennyK-35MSB FFBlå 14:00
101Ylipuranen Nisser, AnnaKSKungsbackaBlå 14:00
210Zackariasson, JesperMSKarlstadBlå 14:00
488Zethson, ErikM-35Kils OKGul 14:00
110Zied, KhaledMSKarlstadGrön 14:00
259Åhlin, LindaKSBillerudKorsnäsGrön 14:00
606Åhs, MalinK-35Karlstads El- och stadsnätBlå 14:00
155Åström, CoffeMSKarlstadVit 14:05
70Åström, PerM-40Stockholm FrontrunnersGrön 14:00
153Åström, RobinMSSkövdeVit 14:05
353Åström, TommyM-55TietoEvry i KarlstadBlå 14:00
569Ödmark, HenrikM-45Karlstads kommunRöd 14:05
573Örn, MalinK-40Karlstads kommunGrön 14:00
139Örte, JanM-50UppsalaRöd 14:05
461Örtgård, ElinKSQbikGrön 14:00
757Östelid, JoakimMSAltranRöd 14:05
126Österberg, JessicaK-45KarlstadRöd 14:05
58Österlie, IdaK-35KarlstadRöd 14:05
572Östling, JohanM-35Karlstads kommunBlå 14:00
564Östlund, ChristinaK-55Karlstads kommunRöd 14:05
472Östlund, MikaelM-50Kvarnsveden OrienteringGul 14:00
Antal registrerade: 802