Götajoggen

För Er som betalat på plusgiro kan det ta några arbetsdagar innan Ni är med i listan

Klicka på rubrikerna för att sortera om listorna

StartnummerNamnKlassTillhörighetStartgrupp
4108Adamsson, TimMSTELIA IF - ITEMBlå 14:00
4029Albinsson, LarsaMSTeam BrötenRöd 14:05
4031Albinsson, RebeckaKSTeam BrötenRöd 14:05
4122Alkozay, IbrahimMSKarlstads kommunGul 14:00
4089Alsterdal, HildaKSIF Göta KarlstadVit 14:05
4064Andersson, ChristofferMSHammaröGul 14:00
7408Andersson, ThomasUtan tidKarlstads El- och stadsnätVit 14:05
4012Arlestrand, MatildaKSKPMG lag 2Röd 14:05
4033Arvidsson, MikaelaKSBillerudKorsnäsRöd 14:05
4013Augustsson, AlexandraKSKPMG lag 2Röd 14:05
4058Axelsson, AliceKSLångserudVit 14:05
4037Axelsson, IngerKSLÅNGSERUDVit 14:05
4085Bengtsson, FredrikMSIntecOrange 14:00
4125Bergman, LinneaKSPanda Cubs ClubRöd 14:05
4100Bergström, ElizabethKSTELIA IF - CMCBlå 14:00
4044Bilinska, LuizeKSSpecialelektronikRöd 14:05
4070Björfeldt, LucasMSIF Göta KarlstadGul 14:00
4020Boström, MathiasMSHammaröVit 14:05
4084Boström, Per-ArneMSForshagaGul 14:00
4032Boudreau, JonnaKSBillerudKorsnäsRöd 14:05
4127Brander, HansMSTöcksforsVit 14:05
4041Brené Forsberg, EvaKS-Blå 14:00
4046Brkanovic, EmilM-40KarlstadGul 14:00
4028Brunzell, MarieKSNinetechRöd 14:05
4016Bäcker, DavidMSKPMG lag 2Röd 14:05
4007Bönqvist, SangridKSKorskyrkanVit 14:05
4074Carlson, AndersM-45Karlstads kommunRöd 14:05
4097Carlson, RobinMSIF Göta KarlstadRöd 14:05
4009Carlsson, IngridKSKarlstadVit 14:05
4131Carlsson, Lars-ErikMSkarlstadBlå 14:00
7401Cserenyi, NinniUtan tidKorskyrkanVit 14:05
4095Daggert, ToraKSvptsVit 14:05
4086Dahlberg, ÅsaKSCGIVit 14:05
4081Effati, MohammadM-60Karlstads kommunRöd 14:05
4073Elofsson, YvonneK-55Karlstads kommunBlå 14:00
4103Engkvist, AdamMSTELIA IF - COFBlå 14:00
4066Eriksson, BirgittaKS KarlstadVit 14:05
4072Falk, DavidMSKarlstads kommunBlå 14:00
4043Falk, FredrikMSTeam TomgångBlå 14:00
4049Falkenström, MagnusM-45TietoEvry i KarlstadRöd 14:05
4011Forsberg, OskarMSKPMG lag 2Blå 14:00
4004Forsdahl, ElinKS-Grön 14:00
4018Frisk, MariaKSKarlstadRöd 14:05
4022Frisk, VincentMSKarlstadRöd 14:05
4054Grahn, PetraKSSkoghallBlå 14:00
4023Granevald, CarolineKSIF GötaGrön 14:00
4024Granevald, TildaKSIF GötaGrön 14:00
4112Gusenbauer, KristoferMSTELIA IF - SMMBlå 14:00
7402Gäärd, LindaUtan tidKarlstads kommunRöd 14:05
4075Haaster, ValerinaKSTeam ZakrisdalRöd 14:05
4082Hansson, EdvardMSUddevallaGul 14:00
4078Hansson, ElinKSKarlstads kommunBlå 14:00
4062Hansson, LinneaKSGöta IFVit 14:05
4052Hedberg, LarsMSUddevallaVit 14:05
7407Hedin, AndersUtan tidKarlstads El- och stadsnätVit 14:05
4094Hedström, JanMSIF Göta KarlstadGul 14:00
4040Helgman, KevinMSVålbergVit 14:05
4039Helgman, TindraKSVålbergVit 14:05
4120Hellberg, Madeleine Utan tidKarlstads kommunRöd 14:05
4088Hellbom, KristinaKSCGIVit 14:05
4038Hermansson, Ann-SofieKSLudvig & CoBlå 14:00
4132Holmberg, PerMSKarlstadVit 14:05
4118Holmgren , Sara KS Örgryte Friidrott IS Orange 14:00
4051Hult, MadeleineKSKarlstadVit 14:05
4026Iverlund, NilsMSNinetechRöd 14:05
4107Jansson, DanielMSTELIA IF - ITEMBlå 14:00
4092Jern, MikaelMSHammaröGul 14:00
4093Jern, TheoMSIF Göta KarlstadGul 14:00
4048Johansson, AndersMSFriskis och SvettisVit 14:05
4036Johansson, JeanetteKSBillerudKorsnäsVit 14:05
4087Jonasson, TobiasMSCGIRöd 14:05
4045Jonsson, DanMSKarlstadRöd 14:05
4101Jonsson, ErikMSTELIA IF - CMCBlå 14:00
4002Jonsson, LinaKSForshagaVit 14:05
4076Jonsson, TorstenM-70Karlstads kommunRöd 14:05
4017Karlsson, DouglasMSEtteplanVit 14:05
4124Karlsson, WilmaKSIF Göta KarlstadOrange 14:00
7404Kinell, JoakimUtan tidKarlstads El- och stadsnätVit 14:05
7403Kinell, MarieUtan tidKarlstads kommunRöd 14:05
4106Krohn, ChristianMSTELIA IF - ITEMBlå 14:00
4008Kvick, LinnKSDegerforsVit 14:05
4014Käll, SimonMSKPMG lag 2Blå 14:00
4134Lahti, Johanna LynnKSKarlstadVit 14:05
4128Larsson, FilipMSIF Göta KarlstadVit 14:05
4111Larsson, JanMSTELIA IF - SMMBlå 14:00
4123Levin, JanMSStorforsRöd 14:05
4080Lindblad, JennieKSKarlstads kommunVit 14:05
4068Lindgren, MalinKSKarlstadRöd 14:05
4069Lindgren, MollyKSKarlstadVit 14:05
4006Lindkvist, PerMSSara WedlundBlå 14:00
4055Longrée, DaliahKSIF GötaVit 14:05
4056Longrée, JonasMSIF GötaVit 14:05
4057Longrée, NoahMSIF GötaVit 14:05
4003Lundegård, VivekaKSKarlstadVit 14:05
4030Lundgren, TorbjörnMSKarlstadRöd 14:05
4079Lövgren, AnnaK-45Karlstads kommunGrön 14:00
4113Magnusson, ChristerMSTELIA IF - SNSBlå 14:00
4110Mangafic, ArminMSTELIA IF - SMMBlå 14:00
4091Martinsson, AnkitaKSKarlstadVit 14:05
4096Mellkvist, MagnusMSLudvig & Co, KarlstadRöd 14:05
4015Narving, LinnéaKSKPMG lag 2Röd 14:05
4133Nilsson, ElinKSKarlstadVit 14:05
4025Nilstomt, MartinMSNinetechBlå 14:00
4035Nordström, AnetteKSBillerudKorsnäsVit 14:05
4104Nymark, ChristianMSTELIA IF - COFBlå 14:00
7409Näsström, ElsaUtan tidKarlstads El- och stadsnätVit 14:05
4099Olsson, AdamMSLänsförsäkringar VärmlandVit 14:05
4116Olsson, Ann-MariKSBlå 14:00
4060Olsson, IsabelKSÅrjängVit 14:05
4126Olsson, KristofferMSGrumsGrön 14:00
4061Olsson, MattiasMSÅrjängVit 14:05
4059Olsson, PhilipMSÅrjängVit 14:05
4117Olsson, SaraKSVit 14:05
4115Perman, OlaMSTELIA IF - SNSBlå 14:00
4102Persson, HannesMSTELIA IF - CMCBlå 14:00
4050Persson, LenaKSMolkomVit 14:05
4083Pettersson, CamillaKSMolkomVit 14:05
4121Pettersson, HansM-55Karlstads kommunRöd 14:05
4105Pettersson, MartinMSTELIA IF - COFBlå 14:00
7406Pettersson, MikaelUtan tidKarlstads El- och stadsnätVit 14:05
4034Pettersson, NatalieKSBillerudKorsnäsRöd 14:05
4021Polleryd, IsakMSHammaröVit 14:05
4136Ravichandran, VinodMSKarlstadVit 14:05
4135Ravichandran, ZsuzsannaKSKarlstadVit 14:05
4098Rimqvist, KristinKSLänsförsäkringar VärmlandVit 14:05
4065Rogersson, BirgittaKSKilVit 14:05
4119Rosenqvist, UlfM-35Karlstads kommunRöd 14:05
4077Schagerberg, MatsM-60Karlstads kommunRöd 14:05
4019Schützer, FolkeM-80IF Göta KarlstadVit 14:05
4010Seger, ToreMSKarlstadVit 14:05
4129Sjöström, GustavMSKarlstadGrön 14:00
4042Stolk-Giezeman, MarjokeKSKarlstadRöd 14:05
7405Strömberg, SofiaUtan tidKarlstads El- och stadsnätVit 14:05
4109Ståhlberg, AndreasMSTELIA IF - SMMBlå 14:00
4001Svensson, KennethMSVACCINATION NÖDVÄNDIGVit 14:05
4114Svärd, KristofferMSTELIA IF - SNSBlå 14:00
4027Syversen, ZaraKSNinetechRöd 14:05
4067Thalén, ChristofferMSIF Göta KarlstadGul 14:00
4090Vidhamre, FredrikMSForshagaBlå 14:00
4005von Sivers, MargaretaKSKarlstadBlå 14:00
7410Wannersjö, AnnikaUtan tidKarlstads kommunRöd 14:05
4071Welander, FredrikMSIF Göta KarlstadGul 14:00
4047Werme Deboussard, ElinKSMjölbyVit 14:05
4130Wåhlen, KerstinKSIF Göta KarlstadGrön 14:00
4053Åhman, JacobMSIF Göta KarlstadOrange 14:00
4063Ödmark, Alissa-MichelleKSKarlstadRöd 14:05
Antal registrerade: 146