Tidsprogram Götas ungdomsspel 26 - 27 januari 2013

Tidsprogrammet i pdf-format

Version 2, reviderad 20130123
Justering av längd, kula F9 på söndagen


Lördag
  60m 60H 200 600 800 1000 1500  Lä1  Lä2 Lä3 Höjd Kula Stav  
10:00 F10 (20)                 P11 P9 P12   10:00
10:15                   F11 F13   10:15
10:20 F12 (12)                       10:20
10:35 F14 (17)                         10:35
10:50   OBS! Avprickning i
löpgrenar 45 min före start!
  F10   P9   10:50
11:00 P11 (11)           11:00
11:10         P12     11:10
11:20 P13 (14)             11:20
11:35 P17 (11)             11:35
11:40       F13     11:40
11:50 MS (13)                       11:50
12:00                   F12   F10   12:00
12:10                     P14     12:10
12:15   F15 (4)                     12:15
12:25   P14 (1)                       12:25
12:35   F17 (5)                     12:35
12:45   KS (5)                   F11   12:45
12:50                     F15   12:50
13:00 P9 fi (5)                         13:00
13:05 F10 fi                         13:05
13:10 F12 fi                         13:10
13:15 P11 fi                 P9       13:15
13:25 F14 fi                         13:25
13:35 P13 fi                     F14   13:35
13:40 P15 fi (4)                         13:40
13:50 P17 fi                       13:50
14:00 MS fi                   F10 P15   14:00
14:20                         14:20
14:25       P9 (1)                   14:25
14:30       F10 (10)     P15+ F14         14:30
14:40       P11 (5)       P17         F15+ 14:40
14:50         P13 (6)           P15+ 14:50
15:00         F12 (6)             F17+ 15:00
15:10         P17 (3)         F17   P17+ 15:10
15:25           F17+           MS 15:25
15:35           P15 (2) KS             15:35
15:45           F14 (3) (4+3)           15:45
15:55     F11 (14)                 15:55
16:05     P12 (7)                 P17+   16:05
16:10             MS P13     MS+   16:10
16:15     F13 (7)               KS KS   16:15
16:30     P14 (9)                     16:30
16:45     F15 (6)                     16:45
17:00     F17 (11)                   17:00
17:20     150 m MS + KS (1+1)   Ca. M+K tresteg     17:20
  60m 60H 200 600 800 1000 1500  Lä1  Lä2 Lä3 Höjd Kula Stav  


Söndag
  60m 60H 200 600 800 1000 1500 Lä1 Lä2 Lä3 Höjd Kula  
09:30 F11 (21)                 P10 F9 P13 09:30
09:50 P12 (13)                       09:50
10:00                     F12   10:00
10:10 F13 (10)   OBS! Avprickning i
löpgrenar 45 min före start!
      10:10
10:15       F11     10:15
10:30 F9 (10)         F17 10:30
10:40 P10 (11)         10:40
10:50           10:50
10:55 P14 (7)                       10:55
11:00                   P10   11:00
11:10 F15 (9)                       11:10
11:25 F17 (13)                     11:25
11:30                   F9 P11 F12 11:30
11:40 KS (9)                       11:40
11:45                       11:45
12:05   F14 (8)                     12:05
12:10                         12:10
12:15                   P12     12:15
12:20   P15 (4)                   F9 12:20
12:30   P17 (3)                 P13   12:30
12:45   MS (2)                     12:45
13:00                       13:00
13:05 F9 fi                       13:05
13:10 P10 fi                     P14 13:10
13:15 F11 fiAB                   F14   13:15
13:25 P12 fi                     13:25
13:30 F13 fi                     13:30
13:35 P14 fi                       13:35
13:40 F15 fi                     13:40
13:45 F17 fi                       13:45
13:55 KS fi                     P10 13:55
14:15                     P15+ 14:15
14:25         F13 (4)         P17 P11 14:25
14:30       F9 (4)       P14 KS       14:30
14:35       P10 (4)               14:35
14:40       F11 (8)               14:40
14:55         P12 (7)             14:55
15:05         F17 (3)             15:05
15:10           P14 (2)             15:10
15:15           F15 (2)           15:15
15:25             P17 (2)       15:25
15:35             MS (12) F13 F17       15:35
15:50     P11 (8)               15:50
16:00     F12 (13)           MS   16:00
16:10     F14 (12)                 16:10
16:30     P13 (7)           F15       16:30
16:40     P17 (9)                   16:40
16:55     P15 (6)                   16:55
  60m 60H 200 600 800 1000 1500 Lä1 Lä2 Lä3 Höjd Kula