CASTORAMA
Lördagen 19 september 2015
Massas äng, Karlstad
Arrangör: IF Göta Första gruppstart: kl. 10.00; Tävlingen avslutad 15.10
Tävlingsledare: Kim Johansson/Johan Engberg

Män, Castorama (seniorredskap)
placNamnKlubbF.RESKULASPJUTDISKUSSLÄGGA
1Oskar VestlundIF Göta93328915,3148,1447,0469,72
2Ulf AnkarlingIF Göta88288616,2051,9336,6546,35
3Mikael LarssonIF Göta92236911,7240,6029,4851,78
4Johannes HenrikssonIF Göta9323239,9865,2629,5235,14
5Douglas StenbergIF Göta90221611,6245,3330,1936,28
6Tommy LarssonIF Göta90219210,1934,3731,9649,59
7Andreas LarssonIF Göta90208910,4239,2438,3528,79
8Albin LagerKFUM Örebro96205112,5523,3547,9423,92
9David ÖstlingIF Göta90195010,9843,5726,9529,15
10Jakob ThorvaldssonIFK Lidingö88176310,1948,6124,2722,24
11Philip Frifelt-LundqvistIF Göta89167910,7738,2823,8623,89
12Johan EngbergIF Göta81159910,7325,6627,7525,96
13Kaj JohanssonIF Göta7214978,4934,5422,3128,45
14Jonas RyenIF Göta9011599,4925,9722,2016,01
15Victor KarlssonIF Göta9011298,4828,3025,4912,94
16Anders BorgströmIF Göta469467,7429,6024,35x
17André RangelindIF Göta918666,8828,6617,0816,56
18Anton LeijonIF Göta83X8,89xDNSDNS

Kvinoor, Castorama (seniorredskap)
placNamnKlubbF.RESKULASPJUTDISKUSSLÄGGA
1Josefin BergIF Göta85282311,4326,4429,1762,70
2Sabine SteenIFK Kristinehamn9725738,7828,2031,4751,10
3Maria WennlundIF Göta9325129,9622,9939,2838,26
4Linn ForsellMotala AIF97249510,1024,7530,2045,70
5Emma ThorTurebergs FK97219611,9024,25x55,92
6Sofie SkoogIF Göta90205610,1226,4927,6221,46
7Ulrika NylénMölndals AIK9319499,3628,2525,4219,62
8Andrea NybäckIF Göta90182010,9230,8320,6912,75
9Evelina ErlandssonIF Göta9416258,1923,3519,0020,07
10Lina JernbergIFK Kristinehamn9913616,3913,7314,3031,95
11Ida HansenIF Göta9313048,9617,6816,5712,40
12Jonna PerssonIF Göta8710226,9410,7415,0816,15