Karlstad 6-timmars
2 februari 2019
Våxnäshallen Karlstad
Tävlingsledare: Johan Engberg

Tider för marathonpasseringar och sträcka för varje timme längre ned på sidan
Samtliga varvtider

Herrar

PlatsStartnr.NamnKlubbFöddVarvDistans
149Sten OrsvärnStockholm LDK196236570 745
258Henning FärnströmIK NocOut.se198235168 047
321Mikael JonssonVästerås LK196634566 797
434Thorbjörn HansenHansen Löparklubb197234466 604
55Mikael MaschmannÄrla If197934366 551
623Jimmy SandstenMerrell197534166 147
751Tommy SjöströmHedby196033965 720
873Tommy CarlssonTV88196732763 371
950Andreas LeanderssonOK TYR199131661 235
1057Stephan HöferLandvetter197031661 211
1120Daniel JohanssonLK Gränslöst198531160 229
1226Kristian NiemiKarlstad198131060 196
1347Anders Holtet-LindbergOk Tyr198330759 622
1465Ola LindelöfVästerås Löparklubb.196830559 186
1542Bengt DolkTeam UltraSweden LK195730158 274
1664Anders GötmarkÖrebro197929958 000
1768Jonas WincentIfk Sala197029857 871
1839Christer BerggrenTwo man group197429356 763
1944Jakob ForsTrafikverkets Fritidsförening Västerås197429156 360
207John NaeslundGrillstad Raiders196728755 683
2161Daniel GranströmBergslöparna197728655 437
2252Roger HytönenIFK Sala197428254 667
2328Johan TigérTeam Ultrasweden LK197828054 347
2463David HjälmarlyckaGötlunda IF197928054 287
2562Roger RutströmIFK Sala197227453 117
2632Morgan SällströmVästerås LK196227252 719
2770Matthias KöhlerLonesome Runners197226751 799
2871Tomas HörnqvistLK TV-88196926751 717
2924Håkan ZehlerBrudpiga RK197326751 697
3069Calle RasmussenIF Göta197226451 106
3146Andreas RundbladSala197125950 138
3230Kristian WaalenSpiridon LLL/FHI Ultra194925449 246
3359Tom JohnsonKarlskoga196525048 406
3425Sigvard KoplimäeVattudalens LDK195024547 582
3511Lasse JutemarSOK Knallen195623645 862
3636Bengt LindgrenVallentuna FK194723545 649
3760Salomon JohnsonKarlskoga200322844 233
386Peter LembkeTeamfakta197122343 276
3967Lars AlmqvistIFK Helsingborg195121942 536
4040Per JohanssonVästerås196421942 389
4038Ulf CarlsonIFK Nora196721942 389
4217Lennart SkoogStenungsunds OK194621842 195
4243George FarrantsIK Akele195721842 195
4456Peter SvenssonIFK Skövde195721441 565
4548Owe GustavssonLK 42195+195620339 304
4618André RangelindIF Göta Karlstad199114928 828


Damer

PlatsStartnr.NamnKlubbFöddVarvDistans
166Karolina Biwall HellmanVästerås LK197933364 506
254Leonora JohnsonKarlskoga199532162 224
314Anna KarlssonÖstansjö sk198230358 817
437Hannah WallmanLångviks Löparsällskap197530158 342
59Karin StridKristinehamns Multisport195828956 136
655Jennie GrahnKarlskoga friidrott197628455 170
713Linda NilssonKarlstad197528455 045
853Yann HellmanÄngebo IK198527653 580
974Annika Askegren BergLK TV 88196027453 103
1072Sofia KayLK TV88197627252 686
1133Regina JohnsonKarlskoga196825148 629
1235Ulrika WingeMölndal197824547 594
134Pernilla SkagerstenKristinehamn197523645 821
1422Frida BöhmVårgårda198123245 047
1575Susanne NilssonTeam Ultrasweden196322142 802
1612Susanne OhlsénSOK Knallen197021942 389
1729Emma HolmbroStockholm gerillalöpare197721842 195
1810Ulla LembkeTeamfakta195919237 161
191Bigitta ErikssonKarlstad195718535 917
2027Annica JohanssonTeam Snigel197318235 224
2141Ann-Marie DolkTeam UltraSweden LK194717032 896
2219Maria ForsbergBrunskog196415730 390


Marathonpassering

Herrar

PlatsNamnKlubbFöddTid
1Jimmy SandstenMerrell197503:14:41
2Sten OrsvärnStockholm LDK196203:23:32
3Mikael JonssonVästerås LK196603:24:33
4Henning FärnströmIK NocOut.se198203:29:29
5Thorbjörn HansenHansen Löparklubb197203:31:25
6Mikael MaschmannÄrla If197903:34:32
7Tommy CarlssonTV88196703:44:38
8Andreas LeanderssonOK TYR199103:49:35
9Tommy SjöströmHedby196003:50:05
10Kristian NiemiKarlstad198103:54:24
11Anders Holtet-LindbergOk Tyr198303:55:02
12Stephan HöferLandvetter197003:57:57
13Ola LindelöfVästerås Löparklubb.196803:59:57
14Daniel JohanssonLK Gränslöst198504:01:56
15Bengt DolkTeam UltraSweden LK195704:03:08
16Jonas WincentIfk Sala197004:05:26
17Anders GötmarkÖrebro197904:11:31
18Ulf CarlsonIFK Nora196704:16:12
19Christer BerggrenTwo man group197404:16:42
20John NaeslundGrillstad Raiders196704:18:36
21Daniel GranströmBergslöparna197704:20:13
22Jakob ForsTrafikverkets Fritidsförening Västerås197404:20:48
23Johan TigérTeam Ultrasweden LK197804:24:41
24Roger HytönenIFK Sala197404:27:42
25Håkan ZehlerBrudpiga RK197304:30:01
26David HjälmarlyckaGötlunda IF197904:34:41
27Andreas RundbladSala197104:36:45
28Morgan SällströmVästerås LK196204:40:55
29Roger RutströmIFK Sala197204:43:35
30Matthias KöhlerLonesome Runners197204:48:13
31Per JohanssonVästerås196404:49:37
32Tomas HörnqvistLK TV-88196904:54:56
33Calle RasmussenIF Göta197204:56:09
34Kristian WaalenSpiridon LLL/FHI Ultra194905:04:04
35Tom JohnsonKarlskoga196505:12:40
36Bengt LindgrenVallentuna FK194705:16:09
37Sigvard KoplimäeVattudalens LDK195005:19:02
38George FarrantsIK Akele195705:30:13
39Lennart SkoogStenungsunds OK194605:32:03
40Lasse JutemarSOK Knallen195605:34:53
41Salomon JohnsonKarlskoga200305:41:47
42Peter LembkeTeamfakta197105:50:56
43Lars AlmqvistIFK Helsingborg195105:56:58


Damer

PlatsNamnKlubbFöddTid
1Karolina Biwall HellmanVästerås LK197903:51:01
2Leonora JohnsonKarlskoga199504:04:12
3Anna KarlssonÖstansjö sk198204:12:32
4Yann HellmanÄngebo IK198504:16:50
5Karin StridKristinehamns Multisport195804:17:43
6Hannah WallmanLångviks Löparsällskap197504:19:51
7Linda NilssonKarlstad197504:26:46
8Jennie GrahnKarlskoga friidrott197604:30:40
9Annika Askegren BergLK TV 88196004:43:06
10Sofia KayLK TV88197604:44:32
11Emma HolmbroStockholm gerillalöpare197705:04:30
12Regina JohnsonKarlskoga196805:06:41
13Ulrika WingeMölndal197805:16:38
14Pernilla SkagerstenKristinehamn197505:24:02
15Frida BöhmVårgårda198105:39:58
16Susanne NilssonTeam Ultrasweden196305:47:16
17Susanne OhlsénSOK Knallen197005:52:06


Sträcka per timme i bokstavsordning per klass

Herrar


Anders Götmark Örebro
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 23110 2315:525:5225
2 h20 30410 0735:555:5724
3 h30 1849 8805:586:0423
4 h40 0649 8805:596:0417
5 h49 1689 1046:066:3516
6 h57 8868 7186:136:5316

Anders Holtet-Lindberg Ok Tyr
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 58711 5875:115:1112
2 h23 01611 4295:135:1510
3 h33 28310 2675:245:5111
4 h42 5829 2995:386:2711
5 h50 9128 3305:547:1213
6 h59 4368 5246:037:0213

André Rangelind IF Göta Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 55512 5554:474:472
2 h25 14712 5924:464:463
3 h28 8283 6816:1516:1828
4 h28 82808:2044
5 h28 828010:2446
6 h28 828012:2946

Andreas Leandersson OK TYR
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 39311 3935:165:1613
2 h22 62911 2365:185:2013
3 h33 86511 2365:195:209
4 h43 3579 4925:326:199
5 h52 0748 7175:466:539
6 h61 1799 1055:536:359

Andreas Rundblad Sala
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 61810 6185:395:3921
2 h20 69210 0745:485:5721
3 h29 7969 1046:026:3524
4 h37 7397 9436:227:3326
5 h44 1326 3936:489:2328
6 h50 1376 0057:119:6031

Bengt Dolk Team UltraSweden LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 97411 9745:015:018
2 h22 82310 8495:155:3212
3 h33 09010 2675:265:5112
4 h41 4208 3305:487:1215
5 h50 9129 4925:546:1912
6 h58 2737 3616:118:0915

Bengt Lindgren Vallentuna FK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 8758 8756:466:4636
2 h17 3988 5236:547:0238
3 h25 1477 7497:097:4538
4 h32 5097 3627:238:0938
5 h40 0647 5557:297:5736
6 h45 4885 4247:5511:0436

Calle Rasmussen IF Göta
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 03710 0375:595:5927
2 h19 1429 1056:166:3530
3 h27 8598 7176:286:5332
4 h35 0277 1686:518:2233
5 h42 5827 5557:037:5731
6 h51 1068 5247:037:0230

Christer Berggren Two man group
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 61810 6185:395:3919
2 h21 27310 6555:385:3819
3 h31 1529 8795:476:0418
4 h39 6768 5246:037:0219
5 h47 8128 1366:167:2218
6 h56 7248 9126:216:4418

Daniel Granström Bergslöparna
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 03710 0375:595:5926
2 h20 11010 0735:585:5726
3 h30 37810 2685:565:5120
4 h39 2898 9116:076:4420
5 h46 8447 5556:247:5721
6 h55 3678 5236:307:0221

Daniel Johansson LK Gränslöst
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 78011 7805:065:069
2 h22 82311 0435:155:2611
3 h32 5099 6865:326:1215
4 h41 8079 2985:446:2714
5 h50 5248 7175:566:5315
6 h60 2109 6865:596:1211

David Hjälmarlycka Götlunda IF
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:2133
2 h18 9489 4926:206:1932
3 h27 6668 7186:306:5334
4 h36 3838 7176:366:5329
5 h45 4889 1056:366:3524
6 h54 2058 7176:386:5324

George Farrants IK Akele
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 42410 4245:455:4522
2 h20 3049 8805:556:0423
3 h27 8597 5556:287:5731
4 h33 8656 0067:059:5934
5 h39 6765 8117:3410:2038
6 h42 1952 5198:3223:4943

Henning Färnström IK NocOut.se
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 16812 1684:564:567
2 h24 17912 0114:584:606
3 h36 57712 3984:554:504
4 h47 61911 0425:025:264
5 h58 08010 4615:105:442
6 h67 9599 8795:186:042

Håkan Zehler Brudpiga RK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 6509 6506:136:1330
2 h20 11010 4605:585:4425
3 h30 18410 0745:585:5721
4 h38 3208 1366:167:2224
5 h45 1006 7806:398:5125
6 h51 6876 5876:589:0727

Jakob Fors Trafikverkets Fritidsförening Västerås
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 61810 6185:395:3920
2 h20 88510 2675:455:5120
3 h30 5719 6865:536:1219
4 h39 0958 5246:087:0222
5 h47 2318 1366:217:2220
6 h56 3369 1056:236:3519

Jimmy Sandsten Merrell
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h13 71813 7184:224:221
2 h27 08413 3664:264:291
3 h39 09512 0114:364:601
4 h49 36210 2674:525:511
5 h55 3676 0055:259:606
6 h66 02210 6555:275:386

Johan Tigér Team Ultrasweden LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 00611 0065:275:2716
2 h21 66010 6545:325:3818
3 h31 3469 6865:456:1217
4 h38 9017 5556:107:5723
5 h46 0697 1686:318:2222
6 h54 2058 1366:387:2223

John Naeslund Grillstad Raiders
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 8439 8436:066:0628
2 h19 7239 8806:056:0427
3 h29 6039 8806:056:0425
4 h39 0959 4926:086:1921
5 h47 2318 1366:217:2219
6 h55 5618 3306:297:1220

Jonas Wincent Ifk Sala
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 00611 0065:275:2717
2 h22 04811 0425:275:2617
3 h31 9279 8795:386:0416
4 h41 0329 1055:516:3516
5 h48 7817 7496:097:4517
6 h57 6928 9116:146:4417

Kristian Niemi Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 78011 7805:065:0610
2 h23 40411 6245:085:108
3 h33 86510 4615:195:448
4 h42 9699 1045:356:3510
5 h50 9127 9435:547:3311
6 h60 0179 1055:606:3512

Kristian Waalen Spiridon LLL/FHI Ultra
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 7127 7127:477:4744
2 h16 2368 5247:237:0242
3 h24 9538 7177:136:5340
4 h32 7027 7497:207:4536
5 h41 6138 9117:136:4434
6 h49 1687 5557:197:5732

Lars Almqvist IFK Helsingborg
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 4878 4877:047:0442
2 h16 0427 5557:297:5743
3 h23 2107 1687:458:2243
4 h29 7966 5868:039:0742
5 h36 1896 3938:179:2343
6 h42 3886 1998:309:4141

Lasse Jutemar SOK Knallen
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 6818 6816:556:5538
2 h17 3988 7176:546:5337
3 h25 1477 7497:097:4537
4 h31 5406 3937:379:2340
5 h37 9336 3937:559:2340
6 h45 6817 7487:537:4535

Lennart Skoog Stenungsunds OK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 4878 4877:047:0440
2 h16 8178 3307:087:1240
3 h24 1797 3627:278:0941
4 h31 1526 9737:428:3641
5 h37 9336 7817:558:5141
6 h42 1954 2628:3214:0542

Matthias Köhler Lonesome Runners
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:2134
2 h18 9489 4926:206:1933
3 h28 0539 1056:256:3530
4 h36 1898 1366:387:2231
5 h43 7447 5556:517:5729
6 h51 6877 9436:587:3328

Mikael Jonsson Västerås LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 55512 5554:474:473
2 h25 14712 5924:464:464
3 h37 15812 0114:514:603
4 h48 00610 8484:605:323
5 h55 5617 5555:247:575
6 h66 79711 2365:235:203

Mikael Maschmann Ärla If
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 16812 1684:564:565
2 h23 98511 8175:005:057
3 h35 99512 0105:004:605
4 h46 84410 8495:075:326
5 h55 9499 1055:226:354
6 h66 41010 4615:255:445

Morgan Sällström Västerås LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 6509 6506:136:1331
2 h18 9489 2986:206:2731
3 h28 2479 2996:226:2729
4 h36 5778 3306:347:1228
5 h44 5197 9426:447:3326
6 h52 6558 1366:507:2226

Ola Lindelöf Västerås Löparklubb.
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 78011 7805:065:0611
2 h23 21011 4305:105:159
3 h34 05810 8485:175:327
4 h42 1958 1375:417:2213
5 h50 9128 7175:546:5314
6 h59 0488 1366:067:2214

Owe Gustavsson LK 42195+
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h5 9695 96910:0310:0346
2 h12 9436 9749:168:3646
3 h19 1426 1999:249:4146
4 h24 9535 8119:3710:2046
5 h31 9276 9749:248:3645
6 h39 2897 3629:108:0945

Per Johansson Västerås
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 8439 8436:066:0629
2 h19 3369 4936:126:1929
3 h29 60310 2676:055:5126
4 h37 3527 7496:267:4527
5 h42 3885 0367:0511:5533
6 h42 38808:3040

Peter Lembke Teamfakta
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 2948 2947:147:1443
2 h15 8497 5557:347:5744
3 h22 4356 5868:019:0744
4 h29 2156 7808:138:5143
5 h36 5777 3628:128:0942
6 h43 1636 5868:209:0738

Peter Svensson IFK Skövde
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 1317 1318:258:2545
2 h13 5246 3938:529:2345
3 h20 1106 5868:579:0745
4 h26 1166 0069:119:5945
5 h33 2837 1679:018:2244
6 h41 4208 1378:417:2244

Roger Hytönen IFK Sala
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 42410 4245:455:4523
2 h19 5299 1056:096:3528
3 h29 2159 6866:106:1227
4 h38 1268 9116:186:4425
5 h46 0697 9436:317:3323
6 h54 5938 5246:367:0222

Roger Rutström IFK Sala
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 6509 6506:136:1332
2 h18 7549 1046:246:3534
3 h27 6668 9126:306:4433
4 h36 1898 5236:387:0230
5 h44 5198 3306:447:1227
6 h53 0438 5246:477:0225

Salomon Johnson Karlskoga
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 8758 8756:466:4637
2 h17 5928 7176:496:5336
3 h25 5357 9437:037:3336
4 h32 8967 3617:188:0935
5 h38 1265 2307:5211:2839
6 h44 1326 0068:099:5937

Sigvard Koplimäe Vattudalens LDK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 4878 4877:047:0441
2 h16 2367 7497:237:4541
3 h23 9857 7497:307:4542
4 h31 7347 7497:347:4539
5 h39 6767 9427:347:3337
6 h47 4257 7497:357:4534

Sten Orsvärn Stockholm LDK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 55512 5554:474:474
2 h25 34112 7864:444:422
3 h37 73912 3984:464:502
4 h48 58710 8484:565:322
5 h59 62911 0425:025:261
6 h70 67111 0425:065:261

Stephan Höfer Landvetter
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 39311 3935:165:1614
2 h22 43511 0425:215:2615
3 h33 09010 6555:265:3814
4 h42 3889 2985:406:2712
5 h51 6879 2995:486:2710
6 h61 1799 4925:536:1910

Thorbjörn Hansen Hansen Löparklubb
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 16812 1684:564:566
2 h24 17912 0114:584:605
3 h35 99511 8165:005:056
4 h47 42511 4305:045:155
5 h56 5309 1055:186:353
6 h66 60310 0735:245:574

Tom Johnson Karlskoga
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 6818 6816:556:5539
2 h17 2058 5246:587:0239
3 h25 1477 9427:097:3339
4 h32 7027 5557:207:5737
5 h40 4517 7497:257:4535
6 h48 3947 9437:267:3333

Tomas Hörnqvist LK TV-88
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:2135
2 h18 3678 9116:326:4435
3 h26 8918 5246:427:0235
4 h35 2218 3306:497:1232
5 h42 7767 5557:017:5730
6 h51 6878 9116:586:4429

Tommy Carlsson TV88
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 00611 0065:275:2718
2 h22 62911 6235:185:1014
3 h33 67111 0425:215:2610
4 h44 51910 8485:235:327
5 h54 2059 6865:326:128
6 h63 3109 1055:416:358

Tommy Sjöström Hedby
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 19911 1995:215:2115
2 h22 04810 8495:275:3216
3 h33 09011 0425:265:2613
4 h43 74410 6545:295:388
5 h54 59310 8495:305:327
6 h65 63511 0425:295:267

Ulf Carlson IFK Nora
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 23110 2315:525:5224
2 h20 30410 0735:555:5722
3 h30 1849 8805:586:0422
4 h39 6769 4926:036:1918
5 h42 3882 7127:0522:0732
6 h42 38808:3039


Damer


Anna Karlsson Östansjö sk
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 81210 8125:335:332
2 h20 88510 0735:455:573
3 h30 7659 8805:516:043
4 h40 0649 2995:596:273
5 h49 1689 1046:066:353
6 h58 6619 4936:086:193

Annica Johansson Team Snigel
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h6 9376 9378:398:3921
2 h13 7186 7818:458:5119
3 h19 1425 4249:2411:0420
4 h23 9854 84310:0012:2320
5 h29 4095 42410:1211:0420
6 h35 2215 81210:1310:1920

Annika Askegren Berg LK TV 88
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 6818 6816:556:5515
2 h17 9809 2996:406:2711
3 h26 8918 9116:426:4411
4 h35 4148 5236:477:0210
5 h44 5199 1056:446:359
6 h53 0438 5246:477:029

Ann-Marie Dolk Team UltraSweden LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 1008 1007:247:2418
2 h12 1684 0689:5214:4521
3 h17 3985 23010:2111:2821
4 h22 6295 23110:3611:2821
5 h27 8595 23010:4611:2821
6 h32 8965 03710:5711:5521

Bigitta Eriksson Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 1317 1318:258:2519
2 h13 9116 7808:388:5118
3 h19 7235 8129:0810:1919
4 h25 5355 8129:2410:1918
5 h30 5715 0369:4911:5519
6 h35 8025 23110:0311:2819

Emma Holmbro Stockholm gerillalöpare
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:2111
2 h17 9808 5246:407:0210
3 h25 9227 9426:577:3313
4 h33 2837 3617:138:0912
5 h41 6138 3307:137:1211
6 h42 1955828:32103:0617

Frida Böhm Vårgårda
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 4878 4877:047:0417
2 h16 8178 3307:087:1217
3 h24 1797 3627:278:0917
4 h30 5716 3927:519:2316
5 h37 3526 7818:028:5115
6 h44 9077 5558:017:5714

Hannah Wallman Långviks Löparsällskap
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 42410 4245:455:454
2 h20 49810 0745:515:575
3 h29 9909 4926:006:196
4 h39 0959 1056:086:356
5 h48 2009 1056:136:354
6 h58 27310 0736:115:574

Jennie Grahn Karlskoga friidrott
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:2112
2 h19 3369 8806:126:049
3 h28 4409 1046:206:359
4 h37 5459 1056:246:358
5 h46 2638 7186:296:538
6 h54 9808 7176:336:537

Karin Strid Kristinehamns Multisport
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 42410 4245:455:453
2 h20 88510 4615:455:442
3 h30 3789 4935:566:194
4 h39 4829 1046:056:355
5 h47 6198 1376:187:225
6 h55 9498 3306:267:125

Karolina Biwall Hellman Västerås LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 19911 1995:215:211
2 h22 24111 0425:245:261
3 h33 09010 8495:265:321
4 h43 74410 6545:295:381
5 h53 81810 0745:345:571
6 h64 47210 6545:355:381

Leonora Johnson Karlskoga
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 42410 4245:455:455
2 h20 88510 4615:455:444
3 h31 34610 4615:455:442
4 h41 42010 0745:485:572
5 h51 68710 2675:485:512
6 h62 14810 4615:485:442

Linda Nilsson Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 23110 2315:525:526
2 h20 30410 0735:555:576
3 h29 7969 4926:026:197
4 h38 3208 5246:167:027
5 h46 6508 3306:267:127
6 h54 9808 3306:337:126

Maria Forsberg Brunskog
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h6 3566 3569:269:2622
2 h11 9745 61810:0110:4122
3 h16 8174 84310:4212:2322
4 h21 4664 64911:1112:5422
5 h24 9533 48712:0117:1222
6 h30 3785 42511:5111:0422

Pernilla Skagersten Kristinehamn
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 6509 6506:136:138
2 h17 7868 1366:457:2212
3 h25 9228 1366:577:2212
4 h32 8966 9747:188:3613
5 h39 6766 7807:348:5114
6 h45 6816 0057:539:6013

Regina Johnson Karlskoga
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 6509 6506:136:139
2 h19 5299 8796:096:048
3 h28 8289 2996:156:278
4 h35 2216 3936:499:2311
5 h41 6136 3927:139:2312
6 h48 5876 9747:258:3611

Sofia Kay LK TV88
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 6818 6816:556:5514
2 h17 7869 1056:456:3514
3 h27 2789 4926:366:1910
4 h35 6088 3306:447:129
5 h44 3258 7176:466:5310
6 h52 6558 3306:507:1210

Susanne Nilsson Team Ultrasweden
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 6818 6816:556:5516
2 h17 3988 7176:546:5316
3 h24 9537 5557:137:5715
4 h31 5406 5877:379:0715
5 h37 1585 6188:0410:4116
6 h42 7765 6188:2510:4115

Susanne Ohlsén SOK Knallen
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:2110
2 h17 7868 3306:457:1213
3 h24 5666 7807:208:5116
4 h29 9905 4248:0011:0417
5 h35 8025 8128:2310:1917
6 h42 3886 5868:309:0716

Ulla Lembke Teamfakta
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 1317 1318:258:2520
2 h13 5246 3938:529:2320
3 h19 9176 3939:029:2318
4 h25 3415 4249:2811:0419
5 h30 9595 6189:4110:4118
6 h37 1586 1999:419:4118

Ulrika Winge Mölndal
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 8758 8756:466:4613
2 h17 3988 5236:547:0215
3 h25 3417 9437:067:3314
4 h32 7027 3617:208:0914
5 h40 0647 3627:298:0913
6 h47 4257 3617:358:0912

Yann Hellman Ängebo IK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 23110 2315:525:527
2 h19 9179 6866:026:127
3 h30 18410 2675:585:515
4 h39 6769 4926:036:194
5 h47 2317 5556:217:576
6 h53 4306 1996:449:418