Karlstad 6-timmars

För Er som betalat på plusgiro kan det ta några arbetsdagar innan Ni är med i listan

Klicka på rubrikerna för att sortera om listorna

StartnummerNamnTillhörighet
1Eriksson, BirgittaKarlstad
2Levin Wiselqvist, MariaBandhagen
3Naeslund, JohnGrillstad Raiders
4Göransson, BengtFalu IK
5Jansson, GustawTorsby Löparklubb
6Söderström, StigKvarnsvedens FIK
7Ågren, AndersKolbäck
8Brinck, RobertVästerås LK
9Nilsson, LindaKarlstad
10Nilsson, SusanneTeam Ultrasweden
11Ehrling, PärÖrebro aik
12Gustavsson, OweLK 42195+
13Blommé, MarieIF Linnéa
14Carlson, UlfIFK Nora
15Eriksson, MattiasKöping
16Skoog, LennartStenungsunds OK
17Fredlund, NiklasTeam Ultrasweden LK
18Johansson, AnnicaTeam Nordic Trail
19Norbäck, JohanTorsby löparklubb
20Wincent, JonasIfk Sala
21Lembke, Peter Teamfakta
22Lembke, UllaTeamfakta
23Gustavsson Lidman, PeterGrillstad Raiders
24Jonsson, MikaelVästerås LK
25Johansson, JenniferTeam Nordic Trail
26Borg, VictoriaTeam ultrasweden LK
27Granström, DanielVLK (Västerås Löparklubb)
28Strid, KarinKristinehamns Multisport
29Koplimäe, SigvardVattudalens LDK
30Hjert, SofiaIF Göta Karlstad
31Karlsson Röhr, RebeckaI2 IF
32Forsberg, MariaBrunskog
33Nåhem, KristofferI2IF Triathlon
34Holmbro, EmmaStockholm Gerillalöpare
35Zehler, HåkanBrudpiga RK
36Flood, ChristerKarlstad
37Waalen, KristianSpiridonLLL
38Almström Alpsten, BirgittaSisu Forshaga
39Alpsten, JonasSisu Forshaga
40Jarnstam, PatrikI2IF triathlon
41Rosell, CamillaStockholm Gerillalöpare
43Carmström, JeanetteFliseryd
44Bergqvist, MikaelIK Granit
45Ehrling, Jenny-AnnÖrebro aik
46Dalebjörk, Peterteam ultra sweden
47Dalebjörk, Anki Solgatan 25
48Wallman, HannahLångviks Löparsällskap
49Ekström, Johan Långviks Löparsällskap
50Varley, SimonYorkshire Grit
51Fors, JakobTrafikverkets Fritidsförening Västerås
52Olofsson, PerStockholm Gerillalöpare
53Berggren, ChristerSala
54Eriksson, CarinaTorsby Löparklubb
55Flodin, BennySisu Forshaga
56Dolk, Ann-MarieTeam Ultrasweden LK
57Dolk, BengtTeam Ultrasweden LK
58Jutemar, LasseSOK Knallen
59Hoffner, GöranSMK-Runners
60Sandsten, JimmyMerrell / FPOIK
61Zettervall, GlennFjärås
62Johannessen, MalinBTS
63Johannessen, EspenTeam BTS
64Harjula, ArvoI 2 IF Karlstad
65Böhm, Frida Vårgårda
66Hidefjäll, AndersVästerås FK
67Sjösvärd, GustafHemlingby LK
68Norenfalk, JohanOrtus friskvård & massage
69Klaveness, PaulaKristinehamns OK
70Eibring, NinaTeam Altra
71Hansen, ThorbjörnHansen LK
72Dalebjörk, JoelLIlla Edet
73Hörnqvist, TomasIFK Hammarö
74Köhler, MatthiasLonesome Runners
75Grahn, JennieAxa
76Hellström, JimmieLångviks Löparsällskap
77Sundberg, Anna Långviks Löparsällskap
79Askengren Berg, AnnikaLK TV88
80Kay, SofiaLK TV88
Antal registrerade: 78