Karlstad 6-timmars

För Er som betalat på plusgiro kan det ta några arbetsdagar innan Ni är med i listan

Klicka på rubrikerna för att sortera om listorna

StartnummerNamnTillhörighet
61Almqvist, LarsIFK Helsingborg
67Alsterdal, PerSpecial-Elektronik
76Andersson, AnnaTeam blåbär
38Askengren Berg, Annika LK TV88
3Backman, MattiasLonesome Runners
50Berggren, ChristerSöndagshomies
74Berkler, Jens Sundbyberg
32Biwall Hellman, KarolinaVästerås LK
69Blecko, DavidRåda IK
2Blommé, MarieStockholm Långdistansklubb
58Böhm, FridaVårgårda
47Carlson, UlfIFK Nora
39Cygnel, JanneJärfälla
42Dahllöf, ÅkeSTOCKHOLM
28Dolk, BengtTeam Ultrasweden LK
59Edgren, RikardRosenfot
53Edlund, MattiasKarlstad
1Eriksson, BirgittaKarlstad
51Fors, JakobSöndagshomies
23Forsberg, MariaBRUNSKOG
56Forssten , Cathrin Sisu Forshaga
22Fredlund, NiklasTeam Ultrasweden LK
25Grahn, JennieKarlskoga friidrott
33Gustavsson Lidman, PeterGrillstad Raiders
9Gustavsson, OweLK 42195+
13Göransson, BengtFalu IK
60Göransson, ChristianKarlstad
37Götmark, AndersÖrebro
49Hjälmarlycka, DavidGötlunda IF
41Holmbro, EmmaStockholms gerillalöpare
15Hörnqvist, TomasLK TV88
27Johansson, AnnicaTeam Snigel
18Jutemar, LasseSOK Knallen
11Karlsson, AnnaVretstorp if
29Kay, SofiaLK TV88
19Koplimäe, SigvardVattudalens LDK
62Larsson, StefanFilipstads Långlöpning
71Larsson, ThomasKristinehamns OK
31Leganger, ErlendTomter
12Lembke, PeterTeamfakta
10Lembke, UllaTeamfakta
64Leo, SofieIF Göta
36Lindelöf, OlaVästerås LK.
34Linton, MikaelKarlstad
54Löfvenborg, JesperTeam Skoglöfs Bil IF
72Möller, AndersLångviks Löparsällskap
44Möller, PetterSpecial-Elektronik
24Naeslund, JohnGrillstad Raiders
35Nilsson, FredrikÅmål Multisport
48Nilsson, LindaKarlstad
45Nilsson, MagnusJohanneshov
78Nyman, HåkanTeam Nordic Trail Norrköping
17Olausson, Lars-GöranTeam Blekinge
65Olsson, JanTeam Futten
46Orsvärn, StenStockholm LDK
8Rangelind, AndréIF Göta Karlstad
73Rasmussen , Calle IF Göta
75Rosenblom, RickardGöteborg
7Roxvret, MagnusSweden runners
57Sandsten, JimmyMerrell
77Saxvold, SusanneTeam blåbär
80Segerström, AndersBromma
55Segerström, JohanTeam Anypace Sweden
14Sjölander, Torbjörn Örebro AIK
5Skoog, LennartStenungsunds OK
16Strid, KarinKristinehamn Multisport
40Svensson, RickardHerrljunga SK Skid o OL
4Sällström, MagnusTeam Sällström
6Sällström, MorganVästerås LK
21Sörensen, KristinaSundbybergs IK
30Töllborg, ElinTeam T
26Waalen, KristianSpiridon LLL
20Wallman, HannahLångviks Löparsällskap
43Zehler, HåkanBrudpiga RK
Antal registrerade: 74