Karlstad Stadslopp 10 km

För Er som betalat på plusgiro kan det ta några arbetsdagar innan Ni är med i listan

Klicka på rubrikerna för att sortera om listorna

StartnummerNamnKlassTillhörighet
152Albinsson, AndreasMSSk Bore
133Alfredsson, UlrikaK-35Kristinehamn
63Alin, AndersM-60Karlstad
7001Andersson, ChristinaUtan tidRansäter
56Andersson, Stefan M-40Arvika
72Antonsen, EinarM-70FSC mysen
73Antonsen, ErnaK-70FSC mysen
142Balderud, RolfM-65"De trogna"
20Beckius, FredrikM-40Ellevio
7003Bendel, SofiaUtan tidNYKÖPING
76Bengtsson, BerniceK-55Karlstad
82Berg, StefanM-35Karlstad
70Berggren, ÅkeM-65Västervik
40Bergman, MikaelM-35Karlstad
126Bergqvist, AnnelieK-45Mellerud
17Björk, IdaKSBorgvik VSK
16Björk, MicaelM-50Borgvik VSK
98Björkegren, Cecilia K-40Karlstad
97Bock Widmark, CeciliaK-40Degerfors
32Boström, StefanM-40Karlstad
7002Boström, ÅsaUtan tidKarlstad
47Bull, DanielMSHöviksnäs
104Danielsson, AlmaKSKattås
103Danielsson, ErikM-50Kattås
105Danielsson, ManneMSKattås
106Danielsson, SagaKSKattås
113Edvardsson, MalinKSMalung Sälen Display
135Eliasson, TorbjörnMSAlster
121Engström, AndreasMSKamferdrops FC
48Eriksson, BertilM-65Billingsfors Gymnastikförening
11Eriksson, BirgittaKSKarlstad
30Eriksson, LennartMSLuttra
67Estblom, TommyM-50Karlstad
53Evegård, LindaKSTöcksfors if
120Fagergren, EmelieKSKarlstad
102Fermhede, AnnaM-35Karlstad
101Fermhede, Carl-HenrikMSKarlstad
90Fredén, LindaKSTollered
124Furberg, GöranM-45Skogslubbers
80Glarbjerg, CarinaKSToves LK
81Glarbjerg, Lars-ErikM-55Dantes LK
149Grundö, ÖstenM-70Karlstad
45Gärdqvist, PeterM-40Örebro
95Hagen, Peer JohanM-50Team Hagen
51Hamzic, DenisM-35Hammarö
88Harborn, TorbjörnMSKarlstad
122Haugen, KimM-55Karlstad
87Hedlund, RonnyMSNykroppa
69HEDVALL, ANDERSM-40TEAM DATTE
34Henriksson, JohanMSTEAM SAN
21Hermansson, JanM-50Malung
108Holmgren , ElinKSStockholm
117Högberg, HelenaKSKarlskoga
79Högberg, LovisaKSKarlstad
141Höglund, AntonMSKARLSTAD
36Jansson, AlbinMSTEAM SAN
35Jansson, AmandaKSTEAM SAN
22Jensen, CharlotteK-50Ransäter
23Jensen, HansM-60Ransäter
39Johannessen, EspenM-45BTS
144Johansson , Andreas M-45Nykroppa
42Johansson, ElisabethKSTeam Biffen och Bananen
91Johansson, HelenKSGöteborg
131Johansson, VictorMSGöteborg
112Jonsson, StevenM-55Malung Sälen Display
111Jonsson, TittiK-50Malung Sälen Display
25Karlsen, GeirrM-40Hokksund
140Karlsson, PatrikM-40Karlstad
107Karlsson, YlvaK-40Karlstad
139Kling Barletta, MathildaKSKarlstad
60Krave, CasperMSVänersborg
58Krave, Mattias M-40Vänersborg
59Krave, NinaK-40Vänersborg
115Kristiansen, Håkan M-50Torslanda
116Kärrman, PärM-35KRISTINEHAMN
14Landén, DanielMSKarlstad
18Larsen, KjetilM-50Team Larsen
64Larsson, MariaKSForshaga
84Lavén, RasmusMSKarlstad
26Levein, LinnKSStorfors
28Levein, MiaKSStorfors
61Lindgren, RalfM-40Team Arrow
123Lindholm, Henrik M-35Smultronet
100Lindroos, FredrikM-35Karlstad
127Linefjord, JonnaKSLaxå
66Lundkvist, Lars M-35Hammarö
46Magnusson, HannaKSKarlstad
12Magnusson, PerM-40Upplands Väsby
7004Maxstadh , DavidUtan tidNykroppa
52Moss, MariaK-40Hammarö
62Mundt, ChristianM-35Hässelby SK
130Narström, MaggisK-50Stockholm
119Narving, SebastianMSKarlstad
151Nilsson, Ann-SofiK-40Malung
147Nordlund, AliceKSHällefors
146Nordlund, NiklasM-45Hällefors
129Nordlund, PatrikM-50Mölndal
49Nyman, CarinaK-50Sälen
57Nyman, FredrikM-35Karlstad
50Nyman, JonasM-50Sälen
110Ohlsson, ChristerM-65Oppegård Golfklubb
31Oldeke, JennyK-45Malung
27Olofsson, NilKSKarlstad
65Olsson , Mattias M-40Edsvalla IF
89Olsson-Öberg, FridaKSGöteborg
33Olsson, EricMSTEAM SAN
24Olsson, MajaKSTEAM SAN
148Olsson, MaxMSHällefors
136Perman, Malin KSStockholm
137Persson Sjödin, JohanMSStockholm
29Persson, AndersM-40-
83Petrelius, BeppeMSZero
44Pettersson, PatrikM-45I2 IF Triathlon
85Pettersson, SaraKSI 2 IF Triathlon
134Plivac, DzenanM-40Kristinehamn
99Rattfält, ThereseKSGräsmark
78Roll'en, AnkiK-40Karlstad
77Rollén, jörgenM-40Karlstad
125Rönnewald, BodilK-35OK Kroppefjäll
109Rönning, JohanMSKarlstad
118Salomonsson, HenrikMSKarlstad
41Samuelsson, IdaKSMunkfors
114Schnelzer, CristofferM-35Karlstad
92Seth, NoraKSArvika
93Seth, OskarMSArvika
94Seth, PatrickM-50Arvika
145Skoog, KarinK-45Hällefors
68Stenmark, LouiseKSKarlstad
13Stokland, JarleM-50Oslo
19Susanj, Maria KSKarlstad
15Svensson, KennethMSKarlstad
128Söderberg, JohanMSLaxå
86Södergren, EwaKSi 2
38Söfting, Tomas M-35Säffle FF
150Thodal, RobinMSCowabunga runners
43Veermets, FredrikMSTeam Biffen och Bananen
71Wallander, BirgittaK-65Västervik
138Walter , MärtaKSÅmål
96Widmark, Torbjörn M-45Degerfors
74Wilhelmsson, AndersMSCowabunga Runners
54Åkefeldt, JonM-45Karlstad
55åkefeldt, MajKSKarlstad
37Åkerlund, JohannaKSTEAM SAN
75Öijeberg, TomasM-45Torsby
143Øverby, Hans GeorgM-65LYN
132Överby, KaiM-45Charlottenberg
Antal registrerade: 146